Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki tud olyan kétszereplős...

Valaki tud olyan kétszereplős drabaot írni, amelyben egy férfi és egy nő játszik?

Figyelt kérdés

Az is jó, ha kicsivel több szeeplő is van benne (max. 5-6), de a nagyobb hangsúlyt az a férfi és nő kapja...nem kell szerelmesnek lenniük egymásba,lehetnek akár testvérek is, a lényeg az adott feltételek! :-)

Olynokat már ismerek, hogy Karinthy Ferenc: Gellérthegyi álmok (apropó, ha valakinek megvan ennek a szövegkönyve, vagy tudja, hogy honnan lehet ingyen letölteni, az írjon nekem, én is tudok pár darabbal/musicallel szolgálni :-)), Dunakanyar, Bösendorfer 8utóbbit is szívesen fogadom, az előző feltételekkel :-)), meg még Szakonyi Károly: A hentesét is (ezt is ;)), de ezeket nem nagyon találom, vagy nem alkalmasak...a Godot-ra várva sem (Samuel Beckett)


Szóval, ha valaki tudna nekem ilyesmit írni, azt nagyon megköszönöm! :-)



2016. okt. 22. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*kétszereplős darabot...elnézést! :-)
2016. okt. 22. 17:07
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Azt ugye tudod, hogy ingyen senki sem fog írni?
2016. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akinek nem volt tiszta, mert félreértette, és én fogalmaztam rosszul, annak elmondom, hogy úgy értettem ,hogy tudnak-e olyan darabot, amiben egy férfi és egy nő játszik :D Nem kell írni, itt egy kész műről lenne szó :D
2016. okt. 22. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jókor szólsz.... már megírtam az első felvonást. :)
2016. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodtan elküldheted nekem! :D :-) ;)
2016. nov. 1. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Jövőre veled ugyanitt

Mezítláb a parkban

Egy nő és egy férfi elképesztő átváltozásai

2016. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, pont ezt a kérdést akartam feltenni, amikor rátaláltam :D
2016. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!