Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek szépen rajzolok?

Szerintetek szépen rajzolok?

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 10. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha Te ránézel, elhiszed, hogy szép?


Nem akarlak letörni, de csúnya. Sőt.. megmerem kockáztatni, hogy ilyet bárki tudna.

Én kb. ezt a szintet nevezném annak, ahol azt mondom, hogy na ez igen. Ez már valami.

[link]


ui: Ha komolyan gondolod akkor gyakorlj/tanulj sokat. Nem menthetetlen azért a dolog.

2016. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne haragudj, de nem.
2016. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
#1: A kérdező szintjéről az általad bemutatott szintig el lehet jutni, csak tanulás és gyakorlás kérdése.
2016. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem látszik rajta, hogy van kézügyességed. persze az is kérdés, hogy hány évesen rajzoltad ezt.
2016. nov. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőre ledöbentem a szèthúzott szemeket, de masodjara felfedeztem hogy ez a rajz tele van annak bizonyìtèkaval, hogy tudsz rajzolni csak még a kezed nem tudod úgy hasznalni( ez hülyèn hangzik de elsősorban agyban kell rajzolni, latni kell, ès ha megfelelően művèszkènt latod csak gyakorlas kèrdèse, hogy a kezed is ugy cselekedjen ahogy a szemed akarja). Vannak olyan kèpek amik rèszletesebbek viszont tehetsègtelensègtől tükröződik. Ez kevès rèszlet ès harminkus, korrigalasra szorul ugyan de szerintem jó. Ha lesz új alkotasod velem nyugodtan megoszthatod.
2016. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!