Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudom önállóan fejleszt...

Hogyan tudom önállóan fejleszteni a színészkedési képességeim, honnan tudom, hogy jól színészkedek-e? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Sziasztok!18 éves lány vagyok, és operatőrnek készülök, emellett érdekel a színészkedés is (leginkább filmes), ugyanis mindig is érdekelt a média világa, és a szereplés is, bár elég introveltált, gátlásos személy vagyok, tehát ha szerepelnem kell egyből elkezdek izgulni, de ugyanakkor valahogy a kamera előtt jól érzem magam, meg amikor szerepelek, akkor sikerül kizárnom az embereket, és úgymond feloldódnom. Időről-időre mindig visszajön ez a szereplési vágy, aztán mindig elnyomtam magamban, de valahogy mégis vonz. (nem, nem azért mert híres akarok lenni).

Szeretnék színészkedni, statisztálni, már kerestem is ügynökségeket, oda majd regisztrálok szerintem.

Színjátszós tapasztalatom annyi van, hogy pár hónapot jártam improvizációs színkörbe, illetve kisebb koromban jelentéktelenebb előadásokban játszottam (szöveges) szerepet, de sosem tanultam a szakmát. Meg 1 évig volt heti 1 dráma órám ahol csináltunk mindenfélét. (Statisztáltam már, bár ez nem számít gondolom). Amúgy elég kevés önbizalmam van, és nagyon félek, hogy azt mondják hogy nincs tehetségem hozzá. Azért is akarok statisztálni, hogy meglássam, élvezném-e attól függetlenül, hogy a statisztának komoly szerepe nincs.

Más mondta hogy nagyon jól utánzok hangokat, meg mindig kiskoromtól kezdve szórakoztattam magam kis színdarabokkal, illetve szövegkönyveket vagy könvyeket játszottam el, esetleg színdarabok szövegeit.

Miket tudnátok javasolni, hogy/hol próbálkozzak, meg hogyan tudhatom meg, hogy egyáltalán van-e tehetségem hozzá, vagy hogy tudom ezt fejleszteni, vannak gyakorlatok esetleg? Nagyon késő most elkezdeni érdeklődni a dolgok után, tehát létfontosságú hogy valaki kiskorától kezdve ezt csinálja?



2017. jan. 16. 16:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!