Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom megbánt sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom megbánt sűrűn rámjön a sírás, de ő ilyenkor nem megvigasztal hanem azt mondja hogy szinészkedek, és nyávogós vagyok. Ilyen még valakinek a párja?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

mi az oka annak hogy sűrűn megbánt? ennyire rossz lenne a kapcsolatotok, hogy már csak marjátok egymást?


beszéljétek meg a dolgot!

2016. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb az enyém is ilyen. Ha sírok hisztizek, ha megbántódok, akkor nyávogok, ha megmondom, hogy nem tetszik, akkor meg rinyálok. Ő meg mindig az, akit emiatt sajnálni kell.
2016. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Ha a megbeszélés helyett "rinyáltok" vagy sírtok, akkor igen, jellemzően ilyen megjegyzéseket teszünk és teszünk rátok.

30/f

2016. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Èn maximum fèlêvente 1x sírok ès akkor komolyan is veszi. Az a baj, hogy ha túl èrzèkeny vagy ès folyamatosan sírással akarod elérni amit szeretnèl akkor azt nagyon kevès pasi tolerálja.
2016. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

* kitörlődött a mondat eleje.

Szóval az a lènyege, hogy minèl sűrűbben sírsz, annál kevèsbè veszik komolyan.

2016. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Ez milyen gusztustalan dolog. Ha fáj valami, és leadom a stresszt, akkor kiröhögnek?


Azta, most már tényleg szűzen halok meg, inkább a mentális egészségemet választom.

2016. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha igy is kitartasz mellette? Még mindig a párodnak tekinted? Örülj ha nem pofoz dagadtra!
2016. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is nagyon könnyen elsírom magam, nem színészkedésből, nem így akarok elérni dolgokat, csak ilyen síros vagyok. De ha engem ezért nyávogósnak hívna meg bunkózna valószínűleg dobnám egy idő után. Szerencsére nekem nem ilyen a párom, hogy ezért beszólna.
2016. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsonak van igaza dobd !Ha szeret eltűri a rigolyàidat ha nem akkor meg nem kàr érte!Az én pasim is ilyen volt de miutàn bekeményitettem akkor valahogy még ő lett a figyelmesebb gondoskodó azota nem nem vagyok sírös nyàvogós!
2016. nov. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Miért kellene eltűrnie bármelyik nőnek is, hogy bántsák? Ha ilyet tesz veled, nem szeret!Engedd az útjára!
2016. nov. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!