Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A borzasztó busz tragédia...

A borzasztó busz tragédia vers írásra késztetett, szeretném kikérni a véleményeteket. (? )

Figyelt kérdés

Maga a vers nem is feltétlen a búcsúról szól, hanem inkább a halál előtti borzasztó pillanatot próbáltam leírni kissé "pozitívabb" megfogalmazásban. Egyébként kezdő versíró vagyok, csak hobbiszinten szoktam írogatni.


Álmodom


Érzem a nap melegét,

Testem ragyog, élek.

Álom ez, vagy valóság,

Ki tudja, de félek.


Gondolatok kavarognak,

Van e fent egy ország?

Nem hagy a kínzó kérdés,

Vajon van e még jóság?


Átfut rajtam a melegség,

vajon mi lehet ez után?

Elszáll kicsiny lelkem,

A halálnak óráján?


Szeretteimre gondolok,

Őket fentről láthatom?

Magával ragad a nyugalom,

Ne féljetek, álmodom!



2017. jan. 21. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egyaltalan nem rossz,gratulalok!

Az aldozatok pedig nyugodjanak bekeben:( kis hijan az egyik volt iskolatarsam is elment erre a turara, csak nem vitte be idoben a penzt...most vegig az jar a fejeben, hogy mi lett volna, ha aznap akkor nem felejti otthon azt a boritekot...

2017. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A sors keze...

2017. jan. 21. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Gratulálok szerintem van érzéked a versíráshoz:)


Az áldozatok pedig nyugodjanak békében, egyikőjüket sem ismertem de a sírás kerülgetett mikor olvastam az esetről, az a sok fiatal...remélem egy jobb helyre kerültek, nem ezt érdemelték:(

2017. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Egész jó.

Baleset pillanata...

2017. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is tetszik.
2017. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, volt aki azt javasolta írjak hozzá még 1-2 versszakot, mert épp hogy "beindulna", kezdene átmenni az érzelmi hatás és aztán vége is. Mit gondoltok erről? :)
2017. jan. 22. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Egész jó. Ne írj hozzá szerintem. De mitől ne féljünk? Mert álmodsz? Ezt nem értettem.
2017. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az álom ( álmodás ) az én elképzelésemben a halál kevésbé kegyetlen metaforája. Azért így fogalmaztam, mert ahogy sokan vallják, a halál után találkozunk már elhunyt szeretteinkkel, ezért a búcsú nem örök. :)
2017. jan. 22. 22:48
 9/10 anonim válasza:
Nagyon szép vers! Jó, hogy így ki tudtad írni magadból az érzéseidet, a fájdalmadat. Engem is nagyon megérintett és megrázott a tragédia, pedig személyesen senkit sem ismerek az érintettek közül.
2017. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. jan. 24. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!