Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Olajfestés után az ecsetek...

Olajfestés után az ecsetek más technikához is használhatók?

Figyelt kérdés
Olajfestéket ki lehet úgy mosni belőle,hogy aztán akril,tempera,vízfestékhez is tudjam használni?Vagy inkább vegyek hozzá más ecseteket?Most fogom újra kipróbálni.Gyerekkoromban párszor festettem olajfestékkel,de nem otthon,alig emlékszem rá,de ott külön ecsetek voltak hozzá,csak ahhoz használatosak.

2017. ápr. 4. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én külön ecsetet használok hozzá, mert egy idő után már nem hajlik olyan finoman és kicsit jobban is szétáll az olajos ecset mint az akvarelles például. De lehet vele festeni, csak én nem szeretem. Más fedőfestékhez (például akril vagy tempera) még nem próbáltam, de szerintem azokkal simán működik. Mondjuk ha csak terpentinnel fogod kimosni akkor már inkább csak az olajhoz lesz jó.
2017. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Külön ecsetek.
2017. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!