Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés
MuSky nevű felhasználó kérdése:

A 2 éve lejárt akril festék milyen tekintetben lesz más?

fekete színű, és kicsit zöldesebb szürkésebb a színe de csak néhány árnyalattal

a boltban vettem kb három hete és eszembe sem jutott megnézni lejárt-e

úgy vettem észre ha megszárad teljesen ugyanolyan

esetleg valamilyen egészségügyi kockázata lehet annak ha azt használom vagy ez elhanyagolható és csak a minőségbiztosítás miatt van lejárati dátuma?

Keress kérdéseket hasonló témákban: festék, akril, festmény

04-21 13:41  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Kedves Kérdező!

Tapasztalatom alapján, ha ki tudod nyomni festéket a tubusból, akkor megnyugodhatsz, ugyanúgy használható, mint a friss festék.

Üdv R

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 04-22 12:11 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Legfeljebb a festett felületről is "lejár". :-))

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 04-28 17:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az ecsetembe belekötött az akril festek, akkor hogyan lehet kiodani belőle? Illetve egy masik ecsetembe a decoupage ragasztó.
Hogyan tudom átfesteni a ruháimat akrillal?
Tapasztalt már valaki ilyet? Miért "pöttyösödik" be a rajzlap a festék hatására?
Mivel szedhetem le az akrilfestéket a palettáról?
Eddig mindig csak rajzoltam, de most szeretnek elkezdeni festeni, mivel érdemes festeni?
Diszpoharakat szeretnek kesziteni. Valaki tud olyan festeket ajanlani ami megtapad pezsgos poharon viszont szepen fed? Pl a fehr nem atlatszo hanem elles feher. Akril es..

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu