Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van valaki itt aki szokott...

Van valaki itt aki szokott elvállalni aktmodellkedést?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Ha valakinek felmerül ez a lehetőség, tudnátok neki ajánlani? Vagy ilyenre milyen alkatú nőket/férfiakat keresnek?

2017. jún. 18. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Nekem speciel az a véleményem, hogy ha valaki pucéran modellkedik és az nem festményhez van, akkor teljesen elfogadhatatlan.
2017. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Én a világért sem vállalnám, de mint rajzoló, a másik oldalon rendszerint ott vagyok.


Mi a véleményetek róla?

Ez is egy munka. Ha meg akarom tanulni az anatómiát, akkor kell a modell.


Ha valakinek felmerül ez a lehetőség, tudnátok neki ajánlani?

Igen. Bár a szakkörben nem én döntöm el ki a modell, azért általában van érdeklődés új arcokra (meg persze ami alatta van :) ).


Vagy ilyenre milyen alkatú nőket/férfiakat keresnek?

Iskolákban, szakkörökben jó a változatosság, nincs megkötés, sokszor előnyösebb is egy sajátos karakterű modell, mint egy tipikus görög isten vagy Miss Balaton.

2017. jún. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor fotós keres, akkor őneki van egy elképzelése.

De fontosabb szokott lenni, hogy a megfelelő időpontban a megfelelő helyen hajlandó legyen ott lenni a modell akár huzamosabb időn át is, pl. hónapokig (pl. napfelkeltekor a tanyán).

2017. jún. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még nem voltam aktmodell, de szívesen kipróbálnám magam.

Van esetleg valaki, aki modellt keres?

2020. máj. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!