Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor munkaerőhiány van...

Amikor munkaerőhiány van valahol ott általában nem a fizetéssel van baj hanem annyira tré a munka, hogy senki nem akarja elvállalni?

Figyelt kérdés

Például bolti eladót mindig könnyű találni, még sose láttam, hogy más megyéből szállították volna az embereket. De itt van például ez a húsfeldolgozó az Alföldön és itt várják BAZ megyeiek jelentkezését is:


[link]


Pedig nem igaz, hogy helyben ne lenne elég munkaerő, csak ez nem tetszik nekik.



2017. máj. 12. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez NEM húsfeldolgozó üzem, hanem csak bélfeldolgozó. Ezért nem kell szakvégzettség. Gusztustalan és büdös meló. A szag egy idő után a bőrödbe is beveszi magát. A szoc. időkben ilyen helyeken csak a cigányok dolgoztak.
2017. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az még hagyján, hogy tré, de úgy kib..nak az emberrel az ilyen helyeken, hogy se pénzileg sem pedig egészségileg nem éri meg az egész.

Gondolj csak bele egy halottasházba mennyit keres egy bonc segéd, szerintem legalább 200-200 felett. Ilyen helyeken meg mint húsüzem, kiszúrják a szemedet 80 ezer forinttal, aztán ott ba..kodsz 10-12 órákba a 3 fokban. xD

2017. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Mindig a fizetéssel van a baj. Tudod "van az a pénz". Ez egy mondás.

Nettó 200-ért egy hét alatt feltöltődne az állomány.

2017. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
3: Mivel pénzből él az ember xD Ha már elmész dolgozni akkor legyen látszata meg értelme. Minden este lefekszel vizes borogatással a kezeden a karodon, meg fájdalomcsillapítókkal, fröcsög a pofádba bele a ganyé, szalmonellával is kezeljenek, de még egy buszjegyet se tudsz megvenni aztán gyalog jársz dolgozni és végig állsz tizenakárhány órákat. Ki kell próbálni. Valaki gazdagszik valaki meg megszívja ha beletörődik.
2017. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Magyarország még ott tart üzemi munka tekintetében mint az ipari forradalom idején :D
2017. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Itt a fizu is szar.

Egyébként a magyarok trébb munkákat is elvégeznek Angliában, csak ott a pénz is jobb.

2017. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

A pénz minden.


Nem mindegy, hogy szopok 5 évig, de aztán lesz egy házam és kereshetek lazább munkát, vagy szopok életem végéig és megdöglök úgy hogy semmim nincs.

2017. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ez elég f0s ajánlat, hasonló, vagy jobb fizetések vannak olyan gyárakban, ahol tiszta a munka és enni lehet a padlóról.
2017. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3 okot szoktam látni:

- Irreálisan keveset fizetnek. Érthető, hogy miért nem találnak senkit.

- Rosszak a körülmények. Lényegében ez is az irreálisan kevés fizetéshez tartozik, pl. túlóráztatnak a koszban.

- Inkompetens vezetés és HR-esek. Bemegy a munkára 20 alkalmas ember, mégsem hívják őket vissza.

2017. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó leírta a lényeget: általában azért nem találnak embert, mert egy éhbérért dolgozó agyatlan rabszolgát akarnak.


Amikor egy munkáltató 2-3 havonta új embereket keres, az azért elég elgondolkodtató, de elmesélek egy történetet:


idén voltam állatmenhelyen próbamunkám (diplomámat letagadva), mert mégis szeretem az állatokat. A főnökasszony már a telefonon panaszkodott, h minden elmegy, mert nehéz a munka:D

69000 fizetést mondott, úgy h hétvégék sem biztos szabadok, gondoltam, h ennyiért kizárt, h hosszú távon ott maradjak, de azért megpróbálom.


Nos, 2 bunkó primitív munkatárs tanított be minket, mindenhol kosz volt, még a mellékhelyiségben a wc csésze mellett is kutyákat tartottak, illetve ott is, ahova cuccunkat pakoltuk, és megtudtam, hogy elég gyakran betegek a munkatársak. Vajon miért?

2017. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!