Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszenek valakinek a foszló...

Tetszenek valakinek a foszló felületű festmények?

Figyelt kérdés
Foszló, roncsolt felületû rusztikus festmènyeket kèszítek, a rozsdás, penèszes hatàst pròpàlok elèrni, mindezt hígítóval, akrillal és egyéb módszerekkel. Konkrétumot nem àbràzol, felületi az egèsz. Van akinek tetszenek az ilyenek?

2017. jún. 22. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha és amennyiben a szétesést vhogy stabilizálni tudod, vagyis megvásárlás/kereteztetés/falra akasztás után nem változik a kép, akkor egy kiváló absztrakt módszert találtál.


Milyen hordozóra dolgozol?


Üdv Ʀ

2017. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elôször is bocsànat, elgépeltem: próbálok*

Fôkènt kemènyebb kartonra, faroslemezre dolgozok, ha ezek meg is hajolnak, a kerettel vissza lehet hùzni stabilra.

Voltak már felakasztva, pakolgatva, nem esik bajuk. Hasznàltam már purhabot, különbözô anyagokat tettem bele, de volt, hogy csak több festèkrèteget marattam fel kromofàggal, melyek ennek következtèben megpuhultak, így egymàsra tudtam kisebb rèszeket hajtogatni, ezután pedig ùjra megkemènyedik, így valòjàban nem foszlik, csak azt a làtszatot kelti. Ha kívàncsi vagy, valamelyikrôl tudok küldeni kèpet.

2017. jún. 22. 21:47
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyit mèg hozzátennèk, hogy cèlomban áll mèg vàszonra, illetve vasra is dolgozni.

Üdv, D

2017. jún. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!