Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyenek a rajzaim?

Szerintetek milyenek a rajzaim?

Figyelt kérdés

Az első kettő más stílusú és a youtube csatornámon van, igazából nem igazán saját ötlet a két rajzstílus keverése, hanem egy külföldi videóstól van, de ilyenek lettek:

https://www.youtube.com/channel/UCvfJG0cDwUwPWooVoLoLwjw


Amúgy 17/L vagyok.

Itt van még néhány rajz tavalyról, amiket ilyen videó tutorial alapján csináltam:

[link]

[link]


Az összes rajz az első próbálkozásom ilyen realisztikus stílusban, szóval úgy nézzétek:D És sose jártam semmi rajztanárhoz vagy ilyesmi amúgy.



2017. júl. 18. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Azt kell mondjam, hogy jók. Tehetséges vagy, de még nagyon sokat kell gyakorolnod.
2017. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Szerintem szépek de abszolút nem kiemelkedőek.
2017. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy mondták, nem kiemelkedőek, rengeteg gyakorlásra és fejlődésre van szükséged, de egyáltalán nem rosszak. :) Csak így tovább!
2017. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Középszerű. Ha eleget gyakorolsz, pár év múlva jó is lehetsz.
2017. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A középszerű a legjobb szó rájuk. De ebből még bármi lehet. Gyakorolj sokat:)
2017. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Elég átlagosak, nem mondanám különösebben jónak. Fejlesztheted magad, a kézügyességed, nagyon ügyes is lehetsz, ha kitartó vagy, de a "művészet" neked úgymond sosem fog zsigerből jönni. Kövezzen meg, aki felháborodik ezen, "mer hogy milyen bunkó vagyok", de ez nem bunkóság, csak reálisan látom, és őszinte vagyok. Van, akiben nincs meg az az extra, amitől kiemelkedő lenne. Ügyességet viszont bárki fejleszthet, tehát, Kérdező, a lényeg: gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. Gyakorolj minél többet, és ne add fel, fejlődni fogsz.
2017. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok gonosz lenni,de nem valami jók a rajzaid. De ne aggódj semmit,e könnyen fejleszthető.Képzőművész vagyok,elvileg,szóval elhiheted :D És ezek alapján van hozzá érzéked is!

Viszont az anatómia eléggé el van csúszva,erre figyelj oda. Az árnyékolás terén is van mit fejlődni. A bagoly viszont egész jól sikerült. Pár év múlva tök jól fogsz rajzolni ha így haladsz.

2017. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!