Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A lengyelek milyen zenéket...

A lengyelek milyen zenéket szeretnek?

Figyelt kérdés

Szeretném jobban megismerni a lengyel kultúrát mert semmit nem tudok róla, pedig szomszédok vagyunk.:D


Ezt találtam Youtube-on, elég nagy sláger lehet 125 milliós nézettséggel:DD: https://www.youtube.com/watch?v=cxtnot8lY4U



2017. okt. 20. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. okt. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:

Ma már nem vagyok képben a lengyel zenékkel, de olyan 13-14 éve sok lengyel zenét hallottam (klipet láttam), semmi extra zenei felhozatal nem volt, de nekem úgy tűnt, hogy az akkori magyar slágerekhez képest nagy részük sokkal igényesebben megcsinált dal volt, mint az akkori magyar zenék többsége, sokkal jobban szerettem őket.

Amit linkeltél, az szerintem pont az igénytelen zene egyik lengyel mintadarabja. Mint a mi fásymulatós-dáridós-zenebutikos förmedvényeink.


[link]

[link]

[link]

[link]

(a Sweet noise érdekes együttes, több műfajban is csináltak lemezt, a Tankcsapda lengyel testvérzenekara /vagy legalábbis azok voltak/, jártak Magyarországon is, amúgy alternatív metáltban nyomták, a Koniec wieku /The End Of The Century/ lemezük kuvaszjó).

[link]

Csak hát ezek a dalok 13-14 évesek. Ha jól tudom, a linkelt előadók többsége ilyen-olyan formában még mindig a pályán van.

2017. okt. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket! Amit én linkeltem arról valami vélemény?:)

Engem így dallamilag a 2000-es évek elején hazánkban felkapott hakni zenekarokra emlékeztet..:)

2017. okt. 20. 06:46
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés már? (Bocs) Nekem van lengyel barátom, de ő sem lengyel zenét hallgat, hanem Gogol Bordello-t és Björk-öt.
2017. okt. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!