Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lengyelek is szeretnek...

A lengyelek is szeretnek annyira minket, mint mi őket?

Figyelt kérdés
És a finneknek milyen képük van rólunk?

2015. aug. 12. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a lengyelek nagyon :)
2015. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinn voltam egy hónapot Lengyelországban, tényleg szeretnek minket :) Amint valaki megtudta, hogy magyarok vagyunk, rögtön a ,,Polak, Węgier, dwa bratanki"-t mondta, vagyis ,,lengyel, magyar két jóbarát" :)
2015. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy lengyel fiú mondta, hogy csak mi rajongunk értük, ők nem kedvelnek minket. Igaz, ez csak egy ember, lehet,hogy ez inkább a személyes véleménye volt. :)


Az északiaknak általában -sajnos- nincs jó képük rólunk, mivel sokan kimentek régebben csak segélyen élni és azt hiszik,hogy az egész ország ilyen semmirekellő.

2015. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A finnek szeretnek minket, valahányszor kimegyek Finnországba és néha dumálok emberekkel, amikor kiderül hogy magyar vagyok annak nagyon szoktak örülni. :)
2015. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. aug. 12. 22:47
 6/6 anonim válasza:
100%
Angliában élek,itt nagyon sok lengyelt ismerek és már Lengyelországban is jártam kétszer(igaz csak kirándulni 1-2 hétre). Teljesen változó, hogy ki mennyire kedvel minket, azzal a típussal is találkoztam,amit valamelyik válaszoló írt(hogy ők nem szeretnek minket, nagyon ellenségesek voltak velem az egyik munkahelyemen), volt aki a nyakamba ugrott mikor megtudta, hogy magyar vagyok, sokat tudott a két ország barátságáról,történelméről és a magyar kultúráról is, ő azt mondta nekem,hogy ő magyar mániás teljesen(jóban voltunk, egyszer voltam náluk és a lengyel mellé a mi zászlónk is ki volt rakva a szobájában:D). A többségük inkább a két véglet között mozog, nagyon barátságosak a magyarokkal, tudják a mondást,de ha közös történelemről kéne beszélni,akkor az már nem menne(sokuknak a sajátjuk sem),azért van olyan is,akinek halvány lila gőze nincs erről a fene nagy barátságról és életében nem is hallot még róla stb. Tehát azért nem kell hasraesést várni tőlük, de bántani nem fognak, velem a többség nagyon barátságos volt mindig.:)
2015. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!