Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akik komolyabban rajzolnak!...

Akik komolyabban rajzolnak! Miből milyen terméket használtok? Melyek az ajánlott márkák?

Figyelt kérdés
Hallottam a Herlitz-ről hogy nagyon jó.

2018. febr. 18. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem ajánlom :)

szerintem a legjobbak a koh-i-noor, derwent illetve faber castel termékek

2018. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a márka:) Sok dologról nem is tudom fejből mi, meg van ami kifejezetten mély nyomot nem hagyott bennem. Ami hagyott az a bryunzeel grafitok, amióta kezembe vettem egyet csak azzal rajzolok:D Van gogh akvarellt használok, az se rossz, persze lehetne jobb is, de akkor drágább is lenne, szóval ár-érték arányban én szeretem meg jó méretűek. Lapos bőszecset a kedvenc akvarellhez és olajhoz/akrilhoz is. Van egy kedvenc vázlatfüzetem is, spirálos fabriano, asszem kétszáz körüli grammos papírral, na azt imádom csak nem igazán lehet kapni. Monopolból meg az alul vajszínű, felül fekete közepén lyuk dobozos vált be és radírból egyértelműen a tikky a legjobb.
2018. febr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2018. febr. 19. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Radírból Milant használok, a Herlitzet nem szeretem ><

Grafitból/szénből Koh-i-noor.

Canson akvarellpapír, 250 gsm.

Lyra groove slim, vagy Colorino, vagy Faber-castell színesceruza.

Micron vagy Edding 1880 tűfilcek.

A gouache-om/"temperám" Pannoncolor.

Az ecseteim sima Jysk és Lidl saját márkások ><

Hát kb ennyi amit márkásabbat használok most akarok befizetni egy gansai tambi akvarellkészletre és egy ohuhu alkoholos művészfilctoll-szettre

2018. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Herlitz az gagyi, iskolásoknak való. Használj Koh-i-Noort és Faber Castellt!

Vízfestékből St Petersburgot és Windsor&Newtont használok, akrilból Liqutex-et, ceruzából, szénből, pasztellből a fenti kettőt, filcből Touch és Promarkert. Ecsetből Munkácsyt és Daler Rowney-t. Vázlatfüzetből meg Strathmore-t, és az egyik angol művészlszbolt sajátmárkás termékét.

2018. febr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kihagytam a Budapest Temperát, azt használtam az akril előtt.
2018. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!