Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A balettművész férfiak miért...

A balettművész férfiak miért nem öltözködnek fel rendesen? Szinte pucéran táncolnak.

Figyelt kérdés

Mármint deréktól lefele. Csak egy harisnya van rajtuk, és kidudorodik az egész csomag...

Na nem mintha zavarna, csak egyszerűen nem értem.

Ha én pasi lennék és balettos, szerintem hülyét kapnék ettől. És csak egy egész pici változtatás elég lenne, hogy ne látszódjon ki a fütyijük. Pl. a női miniszoknyához hasonlatos valami rugalmas textil, vagy épp csak annyi, hogy sötét anyagból lenne azon a tájékon a ruha és nem fehérből vagy más világosból...


Hiszen a női balettosok is tudnak úgy táncolni, hogy több ruha van rajtuk, erre nem hivatkozhatnak, hogy a mozgás miatt....


Inkább már magamutogatásnak tűnhet. Honnan ered ez vajon, és miért van még így ma is???


2018. márc. 19. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a problémádat, másokat nem zavar.
2018. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem is ilyenben kellene táncolniuk, sokkal férfiasabb lenne:

[link]


De elképzelhető, hogy néhány lány nem a táncra- zenére figyelne,hanem azon töprengene, mi lehet a páncél alatt?

2018. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Ezerféle balett öltözet van. A férfiak sem csak egy kis harisnyában táncolnak mindig. A legtöbb darabban van jelmez. A férfiaknak sokszor van kis kabátkájuk.

Egyébként meg sokszor a nőknek is átlátszik minden. Nekik is van olyan ruhájuk, amikor nincs szoknya, jelmez, csak teljesen testhezálló kezeslábas. De ha van szoknya, a mellük akkor is látszik valamennyire.

Engem egyébként nem zavar. Én ha valamire koncentrálok, akkor az nem a csomagjuk, hanem a lábuk.

2018. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
A tánc eszköze a test, a táncos a teste minden porcikájával fejezi ki a zene üzenetét. Akit ez zavar, ne nézze.
2018. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jól van, de akkor miért nem pucéran ugrabugrálnak? érdekesebb lenne, ha már...
2018. márc. 19. 10:02
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Gondolj arra, hogy ez nagyon megerőltető fizikai munka és igencsak izzadnak a fokozott hőleadás miatt. Ha nem ilyen lengén lennének öltözve, sokuknál akár hőguta is felléphetne. Egyébként is a balett részben a szép emberi test, az izomzat megmutatására szolgál. A női emlő jelentős mértékben zsírszövetből áll és a táncosnőknél éppen ez hiányzik, azért olyan deszkák, ami nem minden férfinak tetszik. A férfiaknál viszont a "csomag" nem zsírszövetből áll, azt nemigen lehet ledolgozni.
2018. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

"Jól van, de akkor miért nem pucéran ugrabugrálnak? érdekesebb lenne, ha már..."


Ennyire buta vagy?


Egyrész sehol nem szerepelnek - SZEREPELHETNEK - pucéran elöadómüvészek (kivéve egy-egy jelenetben), másrészt elég sokszor útban lennének egyes alkatrészek, és akadályoznák a szabad mozgást!

2018. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ja, nem csak a karjukat, lábukat lengetnék. Bővülne az eszköztár. Szerintem lenne rá igény. :D
2018. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

A helyi uszodában is két fürdőruhát engednek meg férfiaknak(nőknél mind).

Fecske, vagy feszülős boxer ahol szépen látszik a csomag ahogy te mondtad.

A recepciósok meg kb az egész uszoda személyzete nő, szerintem azért vezették be hogy gyönyörködjenek.


Balettot is csak nők néznek, hát hagy örüljenek

2018. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Intelligensebb férfiak is néznek balett-előadást.:-) És a legkevésbé sem a "csomag" vagy a balerinák testi adottságai kedvéért van ott a közönség. Mellesleg a ma divatos, harisnyaszerűen passzentos farmernadrágok korában ez már bárhol mindennapos látvány.
2018. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!