Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért van annyi gyerekkórház...

Miért van annyi gyerekkórház falán gyenge minőségű, ízléstelen kép?

Figyelt kérdés
Gyakran tapasztalni olyat, hogy gyerekkórházak, rendelők falára nagyon gagyi képeket festenek"lelkes", tehetségtelen amatőrök. Akik ezeket a borzalmakat elkövetik (illetve anyagilag, vagy egyéb formában támogatják), azok a beteg gyerekeket nézik le (nekik jó a sz...-is), vagy inkább a designereket, művészeket?
2018. márc. 26. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ahova én jártam önkénteskedni,ott gyerekrajzok voltak kitéve. Csak nem azokra gondolsz?
2018. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
86%
Mert nincs pénz. Szerinted ha egy normális kaját nem tudnak adni a betegeknek, akkor miből fizetnének designert meg művészt? Örülnek ha van önkéntes aki megcsinálja.
2018. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.:

nem, egyáltalán nem gyerekrajzokra gondolok.


2.:

Több olyan esetről tudok, amikor volt támogatás, amikor pénzt is adnak rá, olyat is, amikor designer, művész is vállalná önkéntesen, de mégis úgy döntenek, hogy a gagyit, az ízléstelent választják. Ezért nem értem. (ha meg valóban annyi lenne a probléma, hogy nincs pénz, és művészt, designert sem találnak, aki megcsinálná, akkor miért fektetnek külön energiát (és pénzt a festékre) abba, hogy elrondítsák a falakat, és rombolják a gyerekek ízlésvilágát?

2018. márc. 27. 01:28
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ízlések és pofonok... nem tudhatod, hogy azok a "designerek" meg "művészek" mit követtek volna el. Amúgy a gyerekek mondták neked, hogy nem tetszik?
2018. márc. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy 20 éves alkotásokat láttál amiket talán kijavítgattak néha? Én még elég sok kisvakondos képpel találkozok, de valahol láttam egész jókat, a lift is spongyabobos volt, nekem tetszett. Elsősorban a tisztaságra kellene törekedni ilyen helyeken. Kaját még be lehet vinni, de a közös mosdók, a nem elkülöníthető fertőző betegek... mert nincs annyi kórterem... na az elég nagy probléma. Inkább fehér, mosható falak. De láttam már csodaszép gyerekfüggönyt is egy éves porréteggel kórteremben, meg azt is ahogy néhányan abba törölték kezüket törölköző hiányában...
2018. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit vársz, pelenkázót is adományként kapott valamelyik kórház.

Valószínűleg nem sejtették előre, hogy ronda lesz a kép, utólag meg mit tehetnének? Lemeszelni sem olyan egyszerű, mert mikor csinálják, ki végezze, miből, stb...?

Egyszerűbb, ha otthagyják, de az is lehet, hogy akitől függne az átfestés, annak tetszik.

Ha tudsz vállalkozó művészt, ajánlj egyet nekik, hátha rendbe hozza, ha nem zavar a festegetéssel.

2018. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán azt hiszik, hogy az tetszik a gyerekeknek.
2018. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3: ha valaki designer művész eddig színvonalas stb..dolgokat készít feltehetőleg azt tenné a kórház falán is. Nem feltétlen csak arról van szó, hogy tetszik-e a gyerekeknek (persze, az is fontos, hogy minél több gyereknek tetsszen), hanem amellett ne rombolja-e az ízlésüket.


4: nem, mai friss alkotásokról beszélek. persze vannak 20 évesek is (de ha valami jó, akkor az időtlenül jó, azaz nem válik ízléstelenné, gagyivá 20 év múlva, sőt több év múlva sem)

Igen, a tisztaság (tisztíthatóság) feltétlenül fontos (lenne..) ezeken a helyeken.


5: azt veszem észre, hogy akitől függ a festés, átfestés annak "jó ez"


6:

lehet.

2018. ápr. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!