Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A cigányok miért vonzónak...

A cigányok miért vonzónak szinte a borzalmasan ízléstelen és ronda dolgokhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Pl. ez a ruha, meg ezek a templomberendezésszerű bútorok mindig (mint pl. a Győzike show-ban :D )....az ilyen elképesztően túlzottan csicsás csillogó-villogó arany, ezüst-bronz díszítésű tárgyakhoz??

Komolyan érdekelne, h ennek van-e vmi háttere,vagy oka.


2010. jan. 14. 02:14
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

...miért vonzóDnak, bocs.

Egyébként tényleg nem rasszista kérdés akar lenni, tényleg kíváncsi lennék rá :)

2010. jan. 14. 02:15
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
A szép nem mindenkinek jelenti ugyanazt. Ezért vagyunk ilyen sokfélék. Az lenne a gáz inkább, ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Mondjuk a te pasid.:D
2010. jan. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
29%

A magyarok miért tesznek fel mindig buta kérdéseket?


nekem van több cigány barátom és egyáltalán nem borzalmas az izlésük, sőt a lakásuk nagyon szépen és igényesen van berendezve.


Nem mindenkinek egyforma az izlése


Ez egy hülye kérdés volt szerintem...

2010. jan. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
57%

a Győzike féle "ízlés" az oláh cigányoknál van csak.

De már ott is ritka!

Egy romungro (magyar-cigány) pl. mint Molnár Ferenc Caramel is ízléstelennek találja az ilyen dolgokat.

Mint tudjuk nem mindenki egyforma.

Ez most olyan mintha valaki azt kérdezné, hogy a magyarok miért szeretnek parasztházban lakni :DD

2010. jan. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Miért kell folyton megsértődni, ha cigányokról van szó?!

Biztos vannak olyanok is, akiknek úgymond normális a lakásuk stb., de azért mindenki tudja, h vannak kifejezetten "cigányos" tárgyak, mint pl. a túlzottan extra csicsás dolgok, vagy az ilyen aránytalanul nagy és vastag nyakláncok meg vagy pl. az ilyen fényes ruhák...mindenki tudja, h ez cigányos, te is....erre vagyok kíváncsi, h őnekik mi tetszik ebben , és miért pont a cigányoknak tetszik ez.Nem azt akartam mondani vele, h a cigányok csak ronda dolgokat szeretnek mert alsóbbrendűek vagy ilyesmi..nem lehet már cigányokról beszélni, anélkül, h vki vmi hátsó (rasszista) szándékot sejtsen mögötte ?!

2010. jan. 14. 03:38
 6/40 anonim ***** válasza:
80%

Én cigány vagyok, de mégsem vonzódom az ilyen dolgokhoz...

max. tényleg csak az ilyen ízléstelen Győzike féle cigányok...

De nála ez nem csak a bútorokban mutatkozik meg...


az öltözködése is borzalmas...


Sajnos ebben is meglátszik, hogy az ilyen Győzikék miatt általánosítanak az emberek...

2010. jan. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező!


Senki nem írta azt, hogy hátsó szándékod lenne, vagy rasszista lennél, csak tényleg hülye kérdést tettél fel :)

2010. jan. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
mondjuk a Győzikéék pont hogy romungrók,és ezt nem tudom hogy érted, h a Magyarok szeretnek parasztházban lakni, a cigányok is, sőt a legtöbben régi parasztházakban laknak.
2010. jan. 14. 03:42
 9/40 anonim ***** válasza:
59%

hülye kérdés...


egy népcsoport összes tagjának nem lehet egyforma az izlése

2010. jan. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%
Győzike oláh cigány
2010. jan. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!