Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elfogadható ez a rajz?

Elfogadható ez a rajz?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 2. 18:52
 1/10 anonim válasza:
Nekem tetszik.
2018. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az anatómiája nem oké.
2018. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%

Jajj a Devianart... Olyan kislányok gyűjtőhelye, akik azt hiszik tudnak rajzolni.

Kicsit kancsal és az anatómia sem teljesen oké. (de nagy része szerintem csak azért néz ki érdekesen, mert nem egészen tónusoztál (meg gondolom nem is a tónusozás volt a cél, de akkor is valahogy jobban térben kéne lennie))

Egyébként a rajz oké, csak kicsit ordít róla hogy azért csináltad "direkt" ilyen stílusban, mert még nem annyira konyítasz a rajzoláshoz.

De elárulom: tényleg csak kevés emberre lehet azt mondani, hogy "ő tud rajzolni"..

2018. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 A rajzolás tanulható mesterség, bárki elsajátíthatja. Nagyon-nagyon sok emberről el lehet mondani, hogy tud.


Kérdező! Szívesebben ítélnék a fantáziából készített rajzaid alapján. Ilyen is van az oldaladon, ha jól láttam. Képről nagyon könnyű rajzolni, mondhatni egy csekély gyakorlással bárkinek megy (nem véletlenül futnak ezek a "tanulj meg rajzolni 3 nap alatt" kurzusok)

2018. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak azért töltöttem a Deviantart-ra, mert rajta marad évekig.


Amúgy teljesen otthon tanultam rajzolni.

2018. jún. 8. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj az, csak gyakorolj! És ne képről. Fejből.
2018. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hogy lehet fejből gyakorolni?
2018. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy hogy valóság alapján, gondolom.
2018. jún. 29. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Megfigyeled a formákat, arányokat, a következő alkalommal, amikor leülsz rajzolni pedig alkalmazod a látottakat. Másképp hozzászoksz a ref kép használatához, és semmit nem fogsz tudni fejből, képzeletből rajzolni.
2018. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a 3. válaszolóra ne hallgassál. Te jó ég, ekkora hülyeségeket írni... :)))
2018. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!