Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek a fényképeim?

Milyenek a fényképeim?

Figyelt kérdés

[link]

Egyébként egy Panasonic Lumix Dc-fz81em van, ha ez számít és néhány hete fotózgatok.


2018. jún. 11. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Semmitmondo tucatkepek.
2018. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek az elsővel, semmi extra. Amatőr, saját képeknek jó, de ennyi, ilyet nagyjából mindenki tud.
2018. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egész jók, nyilván kezdőként nem fogod megváltani a világot, de nekem úgy tűnik, hogy érdemes lehet ezzel foglalkozni. Senki sem úgy született, hogy egyből díjakat nyert a képeivel. És mivel ez művészet, soha nem fog mindnekinek tetszeni, ezt csak az előző válaszolók miatt írom.
2018. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
39%
Nem értem mi baja az első két válaszolónak. Tényleg tucatok kissé, ez igaz, de egy kezdőhöz képest azért egyáltalán nem rosszak. Pláne hogy az fz81 se egy profi, de még félprofi gépnek se mondható. Én azt mondom neked kérdező hogy fotózz, minél többet és próbálj meg érdekesebb témákat megfogni. Ebből még simán ki lehet hozni valami jót, hiszen van hozzá érzéked.
2018. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
#1 vagyok, semmi bajom vele, nem fikaztam, de lassuk be az emberek 99%-nak megvannak ugyanezek a kepek.
2018. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
29%
Azért nekem a “semmitmondo tucatkepek” eléggé fikázásnak hangzik:D. Egyébként kíváncsi lennék hogy te milyeneket csinálsz. Na de mindegy, én nem állok le veszekedni.
2018. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
37%
XDDD elso meg masodik, en meg a legtobb ismerosom nem tudna ilyen kepeket csinalni de ok:D am jo kepek mondjuk en annyira nem ertek ehhez
2018. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, de léccives ne robbantsatok ki kommentháborút.
2018. jún. 11. 21:17
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Semmi különös, átlagos amatőr fotók.

Az általam követett amatőr személyek jobbakat készítenek.

Bocsi.

És nekem is jobb táj és természet képeim vannak, mezei Samsung Galaxy S6 Edge géppel.

2018. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
36%
Linkeld mar be az altalad kovetett fotosokat utloso kivancsi vagyok
2018. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!