Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol érdemes utcai portré...

Hol érdemes utcai portré rajzolással foglalkozni?

Figyelt kérdés
Akár az ország területén belül,akár külföldön.Kb mennyit szoktak elkérni egy rajzért?Meg úgy általában,hogy zajlik ez az egész?Hol kell engedélyt kérni?Olyat is hallottam,hogy van olyan,aki csak kiül valahova(szebb helyekre,pl Eger)és elkezd rajzolni,odamennek,és megveszik.Hallottatok már ilyenről?
2010. jún. 16. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglalkozni úgymond nem érdemes ezzel már manapság. 20 éve menő volt, ma már nem. Ha nagyon ráérsz akkor hobbiból kimehetsz rajzolgatni persze. Az engedélyekkel kapcsolatban pedig tájékoztatnak okmányirodában, hivatalban.
2010. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5-10 ezer körül szokott lenni, de ahhoz ugye gyorsan kell rajzolni. Valaki azt mondta, hogy kb. 500.000 az engedély/ év. Szerintem ez hülyeség, de lehet. És külföldiek azért szoktak még ilyen. Szerintem a Balatonon érdemes lenne.
2010. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Balatonon, egészen konkrétan Balatonszemesen láttam egy bácsit, ő karikatúrákat készített, pillanatok alatt dolgozott, és iszonyatosan jól. Talán 3000 forintot kért el. Tehát a Balaton környéki városokban, főtereken, strandok környékén érdemes lehet. :)
2013. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!