Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a digitális...

Mi a véleményetek a digitális rajzokról?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy a digitálisan készített rajzok nem számítanak művészetnek,nektek is hasonló a véleményetek erről?

2018. jún. 18. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az a véleményem, hogy ilyet csak az mond, aki azt hiszi, hogy a digitális rajz könnyebb, mint a hagyományos (tehát egyikhez sincs semmi köze, csak belebeszél)
2018. jún. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fotoszintézis válasza:

Művészetnek számítanak. Miért ne számítanának? Akik ezt mondják nincsenek tisztában a művészet szó jelentésével vagy azzal, hogy hogyan készül egy digitális rajz.

Ezen kívül is van sok más művészi tevékenység amit digitálisan lehet végezni.

2018. jún. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

minek szamitanak? Tobbnek? Mert digitalisan mar 3D kornyezetet is megalkotnak


egy festo minek nevezi akkor es kevesebbnek tartja?

2018. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet művészet, egy rakás dolog lehet művészet ami digitálisan készül. Mondjuk egy jaték grafikaja is, ami szép és részletesen kidolgozott. Egy egész világot lehet teremteni. Mi más lenne a művészet, ha nem az, mikor egy masik világot teremtünk a mienken keresztül?
2018. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

A kerdes persze digitalis rajzrol szol

es en erre is gondoltam elsosorban de 3D sre

Mivel digitalisan konyu 3D s "kepet" 360 fokos kepet kesziteni

nem tudom a pontos nevet

viszont fizikailag gondolom nehezebb a 3D kepeket legyartani megalkotni kinyomtatni


de egyutal persze gondoltam a 3D s olyan kornyezetre amiben interaktivitas is van

foleg szimulaciok azok amik ma mar tulzottan is elethuek

mondhatjuk hogy fotok (photo) ami mar masfajta muveszet mint a rajz


Xy4

2018. jún. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!