Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tapasztalt Volt fesztiválosokt...

Tapasztalt Volt fesztiválosokt, hogy ha valaki előre akar állni egy koncerten akkor mennyivel előbb kell érkeznie és van e parkolási lehetőség?

Figyelt kérdés
Telekom nagyszinpadán szeretném egy zenekart közelről látni, mivel alacsony vagyok máshonnan esélytelen hogy bármit is lássak, először megyek erre a fesztiválra, a többin mindig sikerült az első sorokba kerülnöm, de a Volt sokkal nagyobb. Továbbá a parkolási lehetőség érdekelne, autóval mennék.

2018. jún. 22. 18:17
 1/10 meszike91 ***** válasza:
Parkolni a környéken elég nehéz. Nem mindegy kinek a koncertjére mész, van akinél már 4 órával előre foglalják a helyet akár tűző napon is.
2018. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Iron maiden 😁 es nem tudom mennyivel menjek elobb
2018. jún. 22. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Én voltam múltkor az Iron Maiden-en a Volt-on, meg most is megyek valószínűleg :) Sajnos az órát nem néztem, mikor kezdtek el odaállni, de voltak tényleg jó páran, akik szó szerint egész nap ott táboroztak, ha volt már koncert előtte amiatt sem zavartatták magukat :D Mondjuk alapvetően attól nagyon függ, hogy mennyire vagy határozott természet, meg milyenek a fizikai adottságaid, mert én az 50 kilómmal lányként nem tolakodtam nagyon, de talán 2-3 órával előtte még valamennyire reális hogy előre tudsz férkőzni. Persze később is bármit meg lehet oldani csak na, elég megterhelő fizikailag :D Parkolási lehetőség meg van kívül a közelben. Jó szórakozást!
2018. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, en is 50kg os 154 cmes lany vagyok szoval a tolakodas nehezen megy 😀
2018. jún. 23. 21:53
 5/10 anonim válasza:

Én általában elől szoktam állni, úgy hogy nem tolakodom.A koncert előtt fél/negyed órával előtt még simán előrecsusszantam tavaly Garrixen, még szelfizni is tudtam vele.Ez egyébként az előadó népszerűségén is múlik, de ha nagyszínpados akkor biztos sokan lesznek ott.

Ellie Gouldingon tavaly kb. 1 órával előbb odamentem, így kerültem az első sorba.

2018. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Most látom hogy Iron Maiden...nos abból kiindulva hogy tavalyelőtt rengetegen voltak azon, ráadásul idén is már teltházat hirdettek aznapra, tanácsolom hogy jóval a koncert előtt menj oda.
2018. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? Kb mennyivel? Mert meg sosem voltam es muszaj elol lennem.
2018. jún. 26. 11:01
 8/10 anonim válasza:
én már beállnék az előtte lévő 2 előadóra is
2018. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na láttad őket/elől voltál?
2018. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Láttam hát, elől voltam bal oldalt a második sorban, ha fél órával korábban érkezek akkor az elsőben lettem volna, fél ötre értem be :)
2018. júl. 3. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!