Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Amatőr költők! Mióta írtok?...

Amatőr költők! Mióta írtok? Hogy kezdtetek el írni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Csak verseket írtok, vagy vannak más műfajú műveitek is?

Hány évesek vagytok jelenleg, és hány éves korotokban kezdtetek el írni?

Jó magam is írok már 4 éve, de nekem nem csak verseim vannak, esetleg, akinek lenne kedve erről bővebben beszélni, az írhat privátban is, nagyon érdekel mások története.


2018. jún. 26. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 14 éves korom óta írok verseket. Először írtam minden féle hülyeségről, ami épp eszembe jutott. Azóta eltelt kettő év, és látványosan fejlődtem. Amit akkoriban gondoltam jónak, azok a mai nap már nevetségesnek számítanak. Bár ki tudja, lehet pár év múlva a mostaniakon is csak nevetni fogok... Majd kiderül. De nem hagyom abba az írást. Neked is sok sikert továbbra is. Ha akarsz, írhatsz privátot. :) 16L
2018. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17 éves koromban kezdtem verseket írni. Az elsők még gyalázatos rosszak voltak, az újabbak állítólag kevésbé. De írok novellákat is, és van egy 400 oldalas regényem. Utóbbit lehet, hogy kiadatom, majd még kitalálom. 42/F
2018. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!