Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az embereket érdekelné egy...

Az embereket érdekelné egy olyan könyv amiben ezt olvashatja?

Figyelt kérdés
Elkezdtem írni egy könyvet. Pontosabban a saját életemet vetettem papírra. Arról szól, hogy ahogy nőttem fel, elmesélem a kiskoromban történt, hibákat, traumát esetleg ami ért, és ezzel felszeretném hívni a figyelmet, fiatal anyukák számára, hogy más ne kövesse el ezeket a hibákat. Én legalábbis nem tudom megítélni magam, hogy milyen mivel én írom és elég kritikus vagyok magammal szemben, szóval az érdekelne hogy te megvennél-e esetleg egy ilyen könyvet?

2018. jún. 30. 17:31
 1/5 A kérdező kommentje:
még elfelejtettem leírni hogy nem ez a fő téma, hanem az hogy különböző, az életben valós problémákról írom le a véleményem, és ezzel próbálnák embereknek segíteni a boldogabb élet elérésében
2018. jún. 30. 17:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen könyvek hasznosak, én néha szoktam ilyeneket olvasni. A kiadással viszont problémák lehetnek, mert az Mo.-n nehézkes és sok pénz kell rá.
2018. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát valóban nem lenne könnyű a kiadása, de ha érdekelné a kiadót nem lenne olyan nehéz. Bár ezt nem tudom mivel még sosem próbáltam/csináltam ilyet
2018. jún. 30. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kiadók nagyon szelektálnak, egyrészt nagyon jónak kell lennie, másrészt ez is olyan, mint a trend: ha épp olyan széria van, amikor többen is hasonló tartalmú könyvet adnak ki, akkor lehet, hogy esélyes lesz.

Emellett lehetséges a magánkiadás verzió is.

2018. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Akadhat rá olvasó.

Ott a wattpad első lépésnek.

Hobby írok oldala.

Másolásvédelemmel van ellátva.

2018. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!