Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 13 éves, koránnál jóval...

K.Fanky kérdése:

13 éves, koránnál jóval érettebb lány olvashatja John Ajvide Lindqvist: Hívj be! Című regényét?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Érettebb a Koránnál? :)

És most komolyan. Szerintem simán. Filmben sem volt nagyon rémísztő, szerintem úgy is meg lehet nézni.

Jól sikerült mind az amerikai, mind a svéd verzió.

2013. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom... Ez a "koránál" érettebb dolog se igaz. Mindegyik 12-13 éves ezt mondja, én is ezt mondtam akkoriban és mára már tudom, hogy milyen kis hülye voltam mégis...


Viszont a könyvben vannak elég undorító részek, amik nem gyereknek valóak... és itt nem vérre gondolok, de te döntsd el...

2013. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasni olvashatja, de az nem biztos, hogy tetszeni is fog neki.
2013. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ez egy kegyetlen,kíméletlen könyv, ami egy másodpercig se unalmas vagy vontatott. Nem véletlen azt hiszem, hogy a KK vörös pöttyösből áttette sötét örvényes könyvvé,ez nem az a vámpíros könyv,amit a 16 éves Edward-mániás kislányok olvasni akarnak. Az arcodba vág droghasználatot,alkoholizmust, homoszexualitást, a külvárosok nyomorát, gyerekkori félelmeket, mindezt úgy, hogy mégis van benne valami varázsos,reményt adó, és ez a valami Eli, aki olyan karakter, aki mellett nem lehet elmenni szó nélkül"


forrás: moly.hu, Judit_Petes kritikája

2013. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Korra válasza:
Elolvashatod csak nem biztos hogy mindent érteni fogsz de ettől még élvezheted a könyvet.És megéri pár év múlva újra elolvasni
2013. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele.
2013. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na most tartok egy olyan résznél, hogy alig vagyok képes olvasni, annyira undorító, fájdalmas és horrorisztikus dolgok történnek... 18 éves fejjel alig bírom felfogni... szerintem várj még.
2013. febr. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen olvastam.Én nem voltam kiváncsi senki véleményére
2013. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!