Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan kell negatív rajzot...

Hogyan kell negatív rajzot csinalni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek rajzolni, es szerintem elég jól megy. Ki szeretném probálni magamat negatív rajzolásban is viszont nem tudom hogyan lehet ilyet csinalni, esetleg valakinek van gyakorlata benne? Kell hozzá valamilyen speckó papír vagy ceruza?

2018. júl. 31. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá semmi extra :) Keresel egy képet neten,aminek erős fekete-fehér kontrasztja van. Photoshoppban vagy valami képszerkesztővel megfordítod negatívra. És ezt használod referenciaként. Tehát gyakorlatilag csak a fehér részeket rajzolod meg.

Én úgy csináltam,hogy útközben fekényképeztem,és átkonvertáltam hogy lássam jól halad-e.

[link]

Itt látszik hogy az illető a bal oldalin rajzolt. A kis árnyékokat odarakta,a nagy fekete részt fehéren hagyta.

2018. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap első dolgom lesz :)
2018. júl. 31. 21:46
 3/3 anonim válasza:
Írj üzenetben. Csináltam mar jo parat. :P
2018. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!