Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés
Damis nevű felhasználó kérdése:

Tudtok olyan Budapesti színtársulatot ajánlani ahova van felvétel?

Életem jelentős részében foglalkoztam színjátszással és körülbelül féléve határoztam el azt, hogy én jobb akkor lenni benne. Tavaly két társulatban is játszottam, viszont idén van rá esély, hogy mind a kettő megszűnik. Ezekben a csoportokban főként egyetemisták vagy már dolgozó emberek játszottak/játszanak, ezért érthető, hogy van fontosabb elfoglaltságuk is. Nekem is van, viszont tudom úgy alakítani az életemet, hogy beleférjen a színjátszás. Mert szeretem csinálni, de mindig is tudtam, hogy nem ebből fogok megélni, ezért nem ebbe az irányba tanultam tovább. Most 21 éves vagyok és az lenne a kérdés, hogy a leírtak alapján van-e valami tippetek?

Hasonló kérdéseket olvasva, valamit az interneten kellőképpen körül nézve esetleg egy olyan megoldást is megpróbálnék, hogy egy teljesen új társulatot létrehozni. Mert nem igazán találtam olyan közösséget ami ilyen téren nyitott lenne. Szóval ha esetleg egy feltörekvő rendező valami hasonlóban gondolkozna, csak bátran szerintem lenne rá igény.

Keress kérdéseket hasonló témákban: színjátszó, Budapest, társulat, színészet, színész, szórakozás

2018. aug. 28. 21:43  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten tudtok mondani amatőr színtársulatot?
Hol találhatnék olyan embereket, (akár fiatalokat is) akik szívesen alapítanának egy amatőr színtársulatot?
Ady Endre hangjáról készült e felvétel?
Ki szeretném próbálni a színészkedést? Hol van felvétel kezdőknek?
Rómeó és Júlia-ról készült felvétel az eredeti szereposztásban? És a jubileumi előadásról?
Minden koncertet rögzítenek a Liszt Ferenc Zeneakadémián? És mindet leadják a Bartók Rádión?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!