Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok olyan Budapesti színtár...

Damis kérdése:

Tudtok olyan Budapesti színtársulatot ajánlani ahova van felvétel?

Figyelt kérdés

Életem jelentős részében foglalkoztam színjátszással és körülbelül féléve határoztam el azt, hogy én jobb akkor lenni benne. Tavaly két társulatban is játszottam, viszont idén van rá esély, hogy mind a kettő megszűnik. Ezekben a csoportokban főként egyetemisták vagy már dolgozó emberek játszottak/játszanak, ezért érthető, hogy van fontosabb elfoglaltságuk is. Nekem is van, viszont tudom úgy alakítani az életemet, hogy beleférjen a színjátszás. Mert szeretem csinálni, de mindig is tudtam, hogy nem ebből fogok megélni, ezért nem ebbe az irányba tanultam tovább. Most 21 éves vagyok és az lenne a kérdés, hogy a leírtak alapján van-e valami tippetek?


Hasonló kérdéseket olvasva, valamit az interneten kellőképpen körül nézve esetleg egy olyan megoldást is megpróbálnék, hogy egy teljesen új társulatot létrehozni. Mert nem igazán találtam olyan közösséget ami ilyen téren nyitott lenne. Szóval ha esetleg egy feltörekvő rendező valami hasonlóban gondolkozna, csak bátran szerintem lenne rá igény.



2018. aug. 28. 21:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!