Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem gondolnak a színháza...

Miért nem gondolnak a színházak sehol se a kisbabás, kisgyerekes szülőkre?

Figyelt kérdés
Van az az az időszak amikor az anyuka sehova nem tud elmenni, mert a babája mindig vele van, aztán van az az időszak, amikor már rá tudja bízni másra, nem kell állandóan szopiztatni, de anya nélkül elaltatni nem lehet. Ilyenkor családi segítséggel a gyerek délutáni és esti alvása közti időben elmehetne kicsit programra, mondjuk évente egyszer a férjével nem túl nagy kérés, de sehol nincsen ilyen időpontba színházműsor, avgy egyéb program. Pedig szerintem ez egy valós társadalmi igény, hiszen a népesség fele kb. nő, és több gyerek esetéen akár több évnyi időszakról van szó, amikor nem tudnak színházba, koncertre, stb. járni sehova.

2018. szept. 25. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kismamákkal délután háromtól ötig nem fog megtelni a színház. 12 embernek játszani 400 helyett meg egy kicsit luxus. Menjen moziba a kismama, amíg bébisziterre nem tudja bízni a gyereket a 7 órás előadásra.
2018. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha évente egyszer nem tudsz elmenni semmilyen programra, ott nem a színház a hibás...

Meg eleve fordítva ülsz a lovon. A színháznak nem célja hogy bármi áron, de minél több ember számára nyújtson programot. Pénzt keresnek ott, ehhez pedig az az ideális ha olyankor játszanak amikor minél többen mennek el az előadásra.

2018. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak műsoros DVD-k (operák, filmek, hangversenyek stb,), gondolom, lejátszód van. Tudom, hogy nem kárpótol a személyes megjelenésért, de a célnak megfelel.

Egyébként a "családi segítség évente egyszer" este is megfelelő, akkor is ..szívesen vigyáznak a nagyszülők az unokára...

2018. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kerestem ilyen délutáni programot, de a müpába kaptam egyszer délután 3-ra koncertjegyet, menő zenekar játszott, este 7-kor is volt egy koncertjük, szóval létezik ilyen.
2018. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!