Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol kellene elkezdeni az...

Hol kellene elkezdeni az zenészi karrieremet?

Figyelt kérdés

Nem valami nagy dolgokra gondolok,mielőtt bárki bármi fa**ságok mondana,hogy menjek az X-be meg blablabla...

Remekül előtudok adni bármilyen Jazz zenét,és szeretnék ezzel foglalkozni,mint annak idején a nagy Frank.Szeretnék bárokban,esetleg esküvőkön fellépni,de nem tudom a kezdő lépéseket.Esetleg próbáljam meg az utcán először ? Erősítő meg mikrofon azt zsa ? Szerintem ez is remek ötlet,ez az utcazenész cucc.Szerintetek ? Hol kellene kezdeni?



2018. nov. 18. 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az X-faktorral mi a baj? Nem érzed elég jónak magad? Vagy félsz, hogy lehurrognak?


Szerintem keress fel bárokat, és kérdezd meg a vezetőséget, hogy esetleg egy kis fizetségért cserébe zenélgethetnél-e a hangulatért. Mond, hogy az első nap csak akkor kell fizetniük, ha tényleg tetszik az embereknek. Ha nem, és elküldenek, akkor sem csináltad hiába, mert legalább megismertek, akik beléptek a bárba.

2018. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Először tanuld meg helyesen használni a névelőket (a/az) utána jöhet a többi :)
2018. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Gondolom fel kellene töltögetned néhány iyen remekül előadott szerzeményt, megadni hozzá elérhetőséget és hogy miket vállalnál, esetleg egy külön profil ilyen megosztós oldalakon ahova rendszeresen teszed ki az újabb anyagot, jó sok mindenkit megpróbalsz bejelölni meg ilyenek, emellett jelentkezni ilyen helyekre úgy hogy elküldöd nekik ezeket a linkeket, stb... stb...
2018. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem félek az X-faktortól,csak mint ahogyan megfigyeled,akik most is benne vannak versenyzők,mindegyiknek volt valamilyen ismertségük,és én szerintem csak ezért vannak benne.


A másodiknak pedig,vicces vagy.Elírok valamit tök véletlenül,és már belém kell kötni?:D Magyarország...

2018. nov. 18. 17:57
 5/19 anonim ***** válasza:
Elsőként karaokizzál el pár számot (profi telefonos alkalmazás hozzá a KaraFun, havonta 8 euró), vegyétek fel videóra. Figyelj a gesztusaidra is. Utána írt be gúgliba, hogy "zenekar jazz énekest keres", aztán amelyik szimpi, annak küldd el az anyagaidat (facebook vagy gmail használatával). Felpakolhatod még ingyenes SoundCloud, ReverbNation-re is (csak a zenét), facebookon megosztod ismerősökkel, kéred őket, hogy lájkolják.
2018. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#3 : Jelenleg is ezen vagyok,tehát instagramra töltöttem fel eddig pár produkciómat,próbálom használni a megfelelő hashtageket,hogy több emberhez is eljusson,de nincs valami nagy közönségem.Lehet,hogy tényleg kellene egy külön profilt csinálni ehhez,és hátha.
2018. nov. 18. 18:00
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyilván majd esküvőre egy amatőrt fognak keresni, amikor valakinek pont ez az élete legnagyobb eseménye...
2018. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát elég nagy baj az,ha valakinek az az élete legnagyobb pillanata.Utána meg 2 hónap múlva szétválnak (tipik M.O.).Viszont ja,igazad van.Egy esküvőre amúgy is hülye mulatós zene dukál,nem igaz ? Nem is egy jó kis laza Jazz,vagy R&B és Soul. Űzzék hajtsák a Dikta mamo csibolit,meg a Joly-t és a Suzy-t !:D
2018. nov. 18. 23:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk te nem amatőr vagy az írás alapján, csak nem ismert. Viszont vagy marketingeled magad, vagy ismerősöket keresel, vagy el kell érned, hogy minél többen megismerjenek és keressenek. Szóval az xfaktor nem biztos, hogy rossz.
2018. nov. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pl. a "karrier" kategóriában?
2018. nov. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!