Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ESportoló szeretnék lenni, ez...

ESportoló szeretnék lenni, ez az álmom.13 éves vagyok, CS:GO-t szeretném profi szinten űzni. Tudom, hogy képes vagyok rá. Még kell fejlődnöm, de ha elérem azt a szintet, hogyan tudnám elkezdeni az eSport karrieremet/mik szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
3500+ óra CSGOval és összesen 6 évvel rendelkezem a CS szériákban (13 éves koromban). Válaszokat előre is köszi! :)

#CS:GO #Esport #Esport karrier
2017. aug. 23. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell egy olyan csapat, aki felfigyel rád. El kell járnod esport meccsekre játékon belül, aztán később offline meccsekre is és ha elég jó vagy felfigyelnek rád. Egyébként az rád meg egyebek semmit nem ér. Ha egy csapatnak nem vagy elég jó, akkor nem fog sikerülni. Csak nézd meg azt, hogy hány global elite van a játékban és annak mekkora százaléka van a legmagasabb esport szinten.
2017. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ez miért a sport kategóriában van?

(lincseljetek csak meg és álljatok ki a játékotokért)

2017. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy azért van sport kategóriába mert nem tudtam, hogy hova soroljam. Tudom, hogy nem fizikális megerőltetés kell az eSporthoz, de van oka, hogy "sport"-nak nevezik.
2017. aug. 24. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Esport karrierhez először is baromi sok szabadidő kell. Nem csak annyiból áll az esport, hogy játszol, elég komolyan ki kell elemezned a saját játékaidat, különböző meccseket, stb. Ez kell a folyamatos fejlődéshez, ami nélkülözhetetlen az eSporthoz.

Amatőr csapatokba már jelentkezhetsz, viszont komolyabb versenyeken még nem tudsz indulni, de addig is tudsz velük gyakorolni.

2017. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!