Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyire népszerű a képregény...

Mennyire népszerű a képregény műfaj napjainkban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy Magyarországon és Európában mennyire lehet felkapott egy képregény? Van egy szuperhősökből álló történet-láncolatom, ami inkább a valósághoz áll közel, és már 6 éve írom. Kezdődött poénból egy szuperhőssel, aminek megírtam a saját történetét, majd jöttek újabbak, új karakterek stb. és mára már egy komplett "univerzum" alakult ki belőlük. Pár hónapja megfordult a fejemben, hogy simán ki lehetne adni havonta megjelenő képregényekbe, mint pl. a Marvel képregények, csak egyrészt nem tudom, mi ennek a menete, másrészt nem tudom, mennyire van erre igény, mennyire lenne felkapott a hazai képregény-közösségben.

2018. dec. 4. 15:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy bár vannak még ezeken javítani való részek, attól függetlenül jól kidolgozott sztorikról van szó.
2018. dec. 4. 15:54
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Széles népszerűségnek nem örvend ugyan a dolog, de van egy stabil célközönsége. Érdemes lehet megcéloznod olyan összejöveteleket mint a képregényfesztiválok, mondocon, ilyesmi, és ott bereklámozni magad.
2018. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!