Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma felvett...

Mi lehet a probléma felvett videó konvertálásánál, hogy ilyen kicsi lesz a kép?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy felveszek játékból videót, majd amikor szerkesztek rajta (muszáj sajnos), akkor összehúzza kis méretűre a végeredményt, óriási fekete keretet hagyva, szinte élvezhetetlen.


Itt van például ez, frissen töltöttem fel, csak próbaképpen: https://www.youtube.com/watch?v=NFia1LmWMNk&feature=youtu.be


Látszik hogy hatalmas a keret, élvezhetetlen. Nem a felvevővel van a baj, mert akkor még minden oké, teljes képernyős, a szerkesztés és/vagy a mentés során rakja ilyen kicsibe. WonderShare Video Editor a program neve amit használok. Valaki tud segíteni hogy mi a baj, vagy ajánlani helyette másik programot ami ingyenes? A méretbeállításoknál már mindenfélét állítottam, 1024x768, 1920x1080 stb., mindig ez lesz. Akár a 16:9, akár a 4:3 képarányt választom.


Előre is köszi a segítséget! (Videón nem röhögni, direkt bemutatónak van fenn, nem kell komolyan venni...)



2018. nov. 8. 23:56
1 2
 1/18 DjImipapa ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a felvett anyag mérete nem megfelelő. Kis trükkel igazítható, készíts egy üres, átlátszó, min. 1280X720-as képet, és erre tedd a videót, ami már a sarkainál kijelölhető, és nagyítható teljesre!:)
2018. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem teljesen, de azért köszönöm!
2018. nov. 9. 13:30
 3/18 DjImipapa ***** válasza:
Mondjuk jó lenne látni, hogyan miképpen csinálgatod, abból többminden kiderülne:)
2018. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 DjImipapa ***** válasza:
Javaslat: tölts fel egy tárhelyre egy olyan, rövid videót, amivel gondod van, és itt megnézem....:)
2018. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A leírásban van egy link, az a videó is túl kicsi.
2018. nov. 9. 20:58
 6/18 DjImipapa ***** válasza:
Nem kész, nyersanyag kell, szerkesztés előtti...
2018. nov. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Oké, raktam fel összehasonlításnak kettőt, az első link az az "eredeti", tehát a szerkesztetlen felvétel, a második pedig ami átment a videoszerkesztőn. Semmit nem csináltam rajta, csak lementettem miután beimportáltam.


[link]


[link]

2018. nov. 10. 22:19
 8/18 DjImipapa ***** válasza:
Szerintem: Monitorod képaránya nem 16:9, így a felvétel sem lehet az. Ebből 16:9-et lehetetlen kihozni , vagy csak úgy, hogy nyújtott torzított lesz a végeredmény, nagyítva(ahogy javasoltam ) úgy meg a képanyag területe veszik el némelyest....
2018. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 DjImipapa ***** válasza:
Én gyorsba így tudom csak elképzelni: https://www.youtube.com/watch?v=gvdfEKlsYic&feature=youtu.be
2018. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na igen, de videoszerkesztő az elején felajánlja a 4:3-at is, azzal is próbáltam és úgy is ugyanez a végeredmény... Köszi szépen a segítséget mindenesetre!
2018. nov. 11. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!