Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Egy bizonyos verset keresek! Valaki tud segítteni? Szóval a vers egy lóról szól (azt hiszem még is hal) nem óvodásoknak íródott és szomorú. Egy éve hallottam és most jutott eszembe, de sehol nem találom.

Azt hiszem nő írta, de abban sem vagyok biztos

Keress kérdéseket hasonló témákban: fontos, , vers

jan. 12. 10:41  Privát üzenet  

A válaszok
Most ló, vagy hal?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 12. 16:40 Privát üzenet
TR75 nevű felhasználó válasza:

Nekem Nagy Lászlótól a Kiscsikó-sirató jutott az eszembe.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 13. 14:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy bizonyos verset keresek! Valaki tud segítteni?
Mi lesz velem ha egy bizonyos magas vérnyomás elleni gyógyszert veszek be fájdalomcsillapítóval és iszok is rá?
Nekem is előjött ez a bizonyos com. Android. Systemui leállt. Nekem egy Samsung Galaxy s3 neo telefonom van. Valaki leírja nekem lépésről lépésre?
Ha mindig nagyon szomorú vagyok de nem csak úgy hanem bizonyos dolgok miatt, akkor depressziós vagyok vagy teljesen normális állapot?
Ti hazudtátok már egy lánynak hogy szebb mint egy bizonyos másik lány, csak azért hogy ne legyen szomorú?
Mit jelenthet az, ha valakit ok nélkül sírás vagy (túlzott) jókedv fog el, valamint szomorú akkor, ha vidámnak kellene lennie (bizonyos történések hatására), ill. fordítva?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!