Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz velem ha egy bizonyos...

Mi lesz velem ha egy bizonyos magas vérnyomás elleni gyógyszert veszek be fájdalomcsillapítóval és iszok is rá?

Figyelt kérdés

Cataflam 4 szem benuron 15 szem, Dalnessa 5-7 v 9 szem.


15/l

Már tavaly 10 szem paracetamoltól is olyan hányingerem lett a suliban. Nem szeretem az életem.



#bor #magány #Cataflam #dalnessa #egy éve szomorú vagyok
2018. jan. 28. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért is akarnál te ennyi gyógyszert beszedni és még ráinni??

Egyébként az SBO-n fogsz ébredni egy kiadós gyomormosás után ha mázlid van. Ha nem, akkor hagy ne mondjam.

Szét fogod cseszni a májad, pedig kell az még neked hidd el.

Ha problémád van az életeddel nem ettől lesz jobb.

2018. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mojjo ***** válasza:

Ezt felejtsd el. Inkább mesélj, mi a gond, miért érzed rosszul magad.

A paracetamolt is hanyagold, nem hogy 10, de még 3 szemes mennyiségben is. Nem fogsz tőle meghalni, de a májad egy életre megérezheti...

2018. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy milyen az életed, arról jelentős részben te tehetsz, ne kívülről várd a segítséget, neked kell jóvá tenned.
2018. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már aaz egész rohadt életemnek annyi, bárcsak már a tavalyi gyógyszerbekapkodásba beledöglöttem volna.

Megteszem de azért elmondom!

Kiskorom óta mindenki bánt mert más vagyok. Már az oviban antiszoc voltam, szemtengelyferdüléssel nehéz az élet nem kívánom senkinek, főleg hogy folyton a szememre hányják.

A bátyám utál, anya azt mondja biztos nem az ő gyereke vagyok, összecserélt "minket,,. Az öcsém azt mondja hogy bárcsak meghalnék, bár lehet hogy sokat bántottam ma, mert nagyon depis vagyok. Mindig azt magyarázza anya, hogy "minek szül az ember gyereket ha mindegyik idióta. Ő is volt már kórházban mert le akart ugrani a hídról. Mindenki egy rakás szarnak tart. Azt hiszik vicces másokat cseszegetni.....

Igazából nekem már mindegy

Remélem is is jól belém rúgnak.

2018. jan. 28. 19:49
 5/10 Mojjo ***** válasza:

@4: Én meg remélem, hogy nem rúgnak beléd :/

Sajnálom, hogy ennyire rossz otthon :( Egy ilyen családi háttér mellett pokolian nehéz bármiféle közösségbe is beilleszkedni. Nem feltétlen a szemtengelyferdülés a gond, inkább az, hogy nagyon rossz tapasztalatokat hozol és így baromi nehéz nyitottnak és vidámnak lenned. De ez NEM a te hibád. Persze, te alakítod az életed, meg blablabla, de ez az egész NEM a te hibád. Az anyukádnak komoly gondjai lehetnek, nem adja meg azt, amit meg kéne. A testvéreid is alighanem azért olyanok, amilyenek. Nem is hiszem, hogy veled van bajuk, inkább a saját életükkel, csak rajtad csapódik le.


Tudom, közhely, de lesz ez jobb, sokkal jobb. Tanulj, ahogy csak bírsz, szerezz egy jó szakmát és költözz el, amint lehet. De ne add fel. Komolyan. Most még baromi sz.r, de még innen is széppé lehet tenni. Csak ne add fel!


Kitartás, és kérlek, ne gyógyszerekkel kapcsolatban kérj segítséget, inkább bármi mást. Ami előre visz, az élet felé.

2018. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi

Ha túléltem majd még beszélünk...

2018. jan. 28. 20:21
 7/10 Mojjo ***** válasza:
@6: Akkor beszéljünk még! :)
2018. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már késő túl vagyok 15-ön.
2018. jan. 28. 20:46
 9/10 A kérdező kommentje:
SEGÍTSÉG!!!!!
2018. jan. 28. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
segítek
2018. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!