Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi divatos ma rajzolás terén?

Mi divatos ma rajzolás terén?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 18:03
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Rajzos csoportban mostanság temérdek pókembert látok. Nem tudom, pontosan mit értesz divat alatt de az új filmek témái mindig felkapottak lesznek egy ideig. Én legutóbb egy Cthulhut rajzoltam de még nincs kész mert elfogyott a tus :D
2019. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyat alkotni, ami újdonság az emberek szemének s felkelti figyelmüket.


A hobbi rajzolgatós csoportok pl nem erről híresek s nem véletlen oda töltögetik fel dolgaikat...

2019. jan. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, például milyen technikák, témák.
2019. jan. 17. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Témából nagyon menő a hiperrealizmus, ezzel lehet legjobban parasztvakítani. Ehhez való technika a ceruza, a szén és az akril.

Aztán ott van még a japán képregénystílus, a manga, ennek alkotói művészfilceket meg ecsettollakat használnak.

És nem szabad elfeledkeznia digitális grafikáról, amihez speciális programot (nem feltétlenül Photoshopra gondolok) és digitális tollat (például Wacom Intous) használnak.

Fanartok, az épp aktuális film vagy rajzfilm karakterei. Videójáték karakterek.


Például táblaképeket ma nem igazán készítenek hobbiból, bár ismerek ilyet.

2019. jan. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 maoriérzések ***** válasza:
A minimal örök divat:álló rombusz függőleges osztással,körben kifelé vonalakkal...
2019. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a téma attól függ, mi érdekel téged
2019. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ötös, vagy ennek a párja, amikét gömbformát mindenképp ábrázol egy hosszabb forma alatt.
2019. jan. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!