Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon széles a lábfejem,...

Nagyon széles a lábfejem, másnak is van ilyen? Milyen cipőt, csizmát tudtok így hordani, ami kényelmes és divatos is? Ti nem szégyellitek/szégyellnétek, hogy ilyen?

Figyelt kérdés
Iszonyú szélesek a lábefejeim, 39-es méret mellé a szélességük 12-13 cm, szóval kb fele olyan széles, mint hosszú, és igen, elég csúnya is szerintem ezért. Szóval pl mezítláb alig mutatkozom, miközben mondjuk nyáron lehet a papucs lenne a legkényelmesebb. De ilyenkor télen a legtöbb cipőben egyszerűen fáj a lábam, hacsak nem veszek két mérettel nagyobb férfi sportcipőket:(Szóval az érdekelne, hogy más mit csinál ezzel, ha ő is olyan szerencsés, mint én? Ja és nem vagyok kövér, csak a lábfejem ilyen otromba, 169 cm mellé 55 kiló vagyok.

2018. nov. 23. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen és 2-3 számmal nagyobbat kell vennem.
2018. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi estre se szégyelld, nem tehetsz róla ez az egyik a másik meg az,hogy lehet pont így talál vonzónak valaki! Exemnek is széles volt a lábfeje, ő Tamaris cipőket meg Medicus cipőket hordott erre kristály tisztán emlékszek:)! Csak halkan mondom,exem is parázott ettol a lábfej mérettől,de hidd el a legkisebb mértékben sem zavart,sot nagyon is csinosnak es szépnek lattam,ha nem hivja fel a figyelmet ra én nem is foglalkoztam volna vele:) 37/f
2018. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az 64% úr, Medicus és Tamaris márkák között keresgélj.
2018. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hű, én azt hittem, az enyém széles, de még 10cm sincs széltében. Nem irigyellek.

Bizonyos márkáknál vannak széles méretek is, H vagy W jelzéssel pl

[link]

2018. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyobb méretet hordok. 12 cm széles,41 es.
2018. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Josef Seibel cipői jöttek be nekem más, de hasonlóan problémás dolgok miatt.
2018. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lábam is nagyon széles. Egyébként hosszra picike, 36-os, de sokszor az ekkora cipő hiába lenne jó hosszra, szélességre szűk. Ilyenkor kénytelen vagyok eggyel nagyobbat venni. Az őszi-téli szezonban még nem is gáz, de amikor szeretnék egy szép szandált venni, és nem megy bele az elefánttappancsom, vagy ha bele is megy, olyan, mint a kötözött sonka, akkor nagyon rossz. Ráadásul a rüsztöm is magas, úgyhogy tényleg egy tortúra a cipővásárlás. Az önbizalmamnak az tesz jót, hogy mindig odafigyelek, hogy egyébként szép, ápolt és puha legyen a bőr és a köröm.

Minden cipőmbe tettem talpbetétet, az kicsit "kitölti" a kelleténél hosszabb cipőket. Próbáld ki te is.

2018. nov. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves #3-as válaszoló! Én a #2-es válaszoló voltam, és itt nevetek a " 64%-os úr" tituluson :)! Szörnyen hangzik, de így ismeretlenül jópofa :)! Köszi :)! Üdv mindenkinek:)! 37f
2018. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!