Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Szegedi Szabadtéri színházi...

A Szegedi Szabadtéri színházi előadására mit illik fel venni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés, de tényleg nem tudom. Ugye nem kell öltönyt? :-o
2010. jún. 29. 19:46
 1/1 anonim válasza:

Célszerű korodnak és az előadásnak megfelelő kényelmes ruházatot választani (mivel szabadtéri)de ne feledd ez is egy színházi előadás.Azért nem hiszem,hogy flip-flop papucsban kellene megjelenni egy izompólóban és egy bermuda nadrágban.De sötétebb vászonnadrág egy hozzáillő inggel megfelelő,hiszen nyár van.De ez is változó ki,mit enged meg magának egy színházban.Láttam én már farmer-tornacipő kombinációt.Semmi bajom vele,de nem színházba való.

Esteleg ha olyan társasággal mész sajnos az etikett megkívánja az elegánsabb viseletet.

2010. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!