Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pénteki Edvin Marton koncertre...

Pénteki Edvin Marton koncertre, ami a Margitsziget szabadtéri színpadán lesz, mit illik felvenni?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ilyen helyen,és nem szeretnék sem túlöltözni,de alulöltözni sem.
2011. jún. 8. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem semmi különöset,mondjuk egy ing farmerrel,vagy akármilyen nadrággal.senki nem fogja nézni,hogy miben vagy:)
2011. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

L/F? :)


amúgy fiúnak tényleg egy farmer (lehet szürke, vagy fekete) valami kellemes inggel.


lánynak pedig valami egyszínű nadrág, vagy szoknya, hozzá csinos felső, rövidujjú blúz, vagy akár ujjatlan top, de vigyél kardigánt, vagy kis(blézer)kabátkát, mert este már szükség lesz rá.


27/L

2011. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
trapéz gatya, fehér ing fekete nyakkendő és álcafesték az arcra!!
2011. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem koncertre mész, nem divatbemutatóra... olyan ruhát vegyél föl, amilyenben jól érzed magad, akárhova is mész.
2011. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!