Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit illik/kell viselni egy...

Mit illik/kell viselni egy komolyzenei elõadáson, a Margitszigeti Szabadtéri színpadon?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy színházba fel tudnék öltözni, de ilyen helyen még nem voltam. Ráadásul nyáron..
2011. júl. 4. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én fekete nacit vennék fel és fehér blúzt, mert csak ez van :-)

De ha nagyon puccos akarsz lenni akkor fekete estélyi mindegy mi csak hosszú legyen.

2011. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy estélyi a szabadtéri színpadhoz? te jó ég! ez valami sznob hely amúgy? még nem voltam, és most is csak carmina burana-ra megyek, nem opera..
2011. júl. 4. 00:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél csinos, de nem kell túlzásba vinni szerintem. Értem úgy, estélyit azért ne húzzál!
2011. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2

Ja, "nem opera". A Carmina Burana gyakorlatilag egy oratórium, tehát hangversenyre mész. Ahová illik tisztességesen felöltözni. Nem, nem "sznob hely" ...

2018. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!