Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért van, hogy a női akt...

Miért van, hogy a női akt fotózás többre van értékelve mint a férfi aktfotózás?

Figyelt kérdés

Ha aktfotóról van szó, a többségnek női akt jut eszébe. Férfiakról miért van kevesebb ilyen fotó? Ők is vannak legalább olyan szépek mint a nők stb.

(Egy kérés, csak ne szexualizáljuk túl)



2019. márc. 10. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Hat pont ez az, szexualis dolog az egesz.

Pucer nokre nagyobb igeny van mint pucer pasikra.

2019. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát azért a női testben több a bőr alatti zsír, ami a kontúrokat kiegyenlítetté teszi és lágy domborzati viszonyokat teremt, míg férfi aktnál időnként a hegyes/éles vonalak zavaróak lehetnek. Aztán meg mások a testarányok, női testnél még egy kis "felesleg" is generálisabban oszlik el, míg a férfi testen inkább has/csípő tájban feltorlódik.
2019. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
A női test esztétikusabb. Én nőként is szívesebben rajzoltam mindig is nőket, pedig full heteroszexuális vagyok. Egyszerűen szebb.
2019. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert a kereslet fedi a kínálatot. Attól még, hogy neked ez a véleményed, a többségnek még nem. Ha nem a szexualitást nézem én nőként is több szépséget látok egy női testben mint egy férfiéban, pedig nem vagyok meleg. Egyszerűen finomabbak, gyengédebbek, lágyabbak a vonások, kellemesebb a látvány.
2019. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy többre van-e értékelve, de nekem nemtől függetlenül tetszik az aktfotó, feltéve, ha igényes/ kreatív/szép.
2019. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is. Csak feltűnt, hogy férfi akt fotóból sokkal kevesebb van, és nem értem miért.
2019. márc. 10. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért is, mert a nők gusztálgatásának nagyobb történelmi hagyománya van. Régen az egyetlen érdekes dolog a nőben a kinézete volt, istenítették vagy épp démonizálták, szabályokat hoztak rá, tabunak számított, satöbbi, szóval érdekesebb volt, mint a férfié. A művészek pedig férfiak voltak, nyilván, többségének érdekesebb volt a női meztelen test, mint a férfi. Ez még máig is kihat: sokkal hamarabb kritizálnak az emberek (bármilyen neműek) egy női testet, mint egy férfit. A nő teste kvázi közügy, a férfié meg magánügy.
2019. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Sok igazságot leírtak előttem a hozzászólók. Talán éppen ezért kéne egy kicsit foglalkozni a férfi aktfotóval. Nem szépségrekorder testek jól beállított, humoros, esetleg megdöbbentő, de nem megbotránkoztató fotóival -szerintem- lehet igényes képeket készíteni.
2019. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!