Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan indítsam be a saját...

Hogyan indítsam be a saját Patreon oldalamat?

Figyelt kérdés

Bár a kérdésből nem esik le de már kész a patreon oldalam, csak jó lenne tájékozottabbnak lenni mielőtt ténylegesen nekiesek.


Mivel most váltottam bankot csak 1-2 hónap múlva tudom aktiválni a paypalomat. A Patreonnak van saját pénztára, vagy így még támogatni se tudnak csak miután csatoltam paypalt?


w-8ben kitöltésekor az

U.S. taxpayer identification number (SSN or ITIN) meg kell adnom? Nem az USA-ban élek, ide mit írjak?



Lehetőleg csak olyanok válaszoljanak akiknek van némi tapasztalatuk a patreonnal, köszönöm.



2019. márc. 20. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem egyszerűbb ha ki mész a térre egy táblával.
2019. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kreténpali ***** válasza:
100%

"Szerintem egyszerűbb ha ki mész a térre egy táblával."

yt-t többen néznek. Aszta! mekkora ötlet! Csöves IRL stream! Mondjuk az első olajsejk donation-je megölné a contentet.

2019. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
LoL 18+ os hentai artistként kimenni a térre? Nem kéregetek, azért a havi 1-2 $-ért adok is valamit, 15$-ért pedig kérésre rajzolok ;)
2019. márc. 20. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

A Patreon keresőrendszere elég rossz, de gondolom, más honlapokon már fent vagy.


Az a lényeg, hogy az összes létező platformon, ahol publikálsz, reklámozd a Patreon oldalad, mert különben nem találják meg. :/

Amúgy PayPal kell hozzá, és egy jó marketing. Például exkluzív tartalmak, amelyeket a különböző Patron-szintekkel érhetnek el a követőid.

2019. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ. Rule34-en twitteren, danboorun, ès fb-on is reklámozni fogom magamat :)
2019. márc. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!