Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ibanez TCY10E Vélemény?

Ibanez TCY10E Vélemény?

Figyelt kérdés

Egy ideje nézegetek már új gitár után és ez most megtetszett. Sajnos nagyon kevés videó van róla Youtube-on, de nekem nincs olyan jó hallásom, hogy ebből leszűrjem, hogy jó vagy nem. Találtam egy angol nyelvű bemutató videót, de a pali olyan szinten "rondán" játszott, hogy az fájdalom, a másik meg oroszul volt (csak azt ugye nem értettem). De lényegesen szebben játszott rajt, mint a másik.


Akinek van/volt ilyen gitárja le tudná írni a véleményét?


Aki hallásra meg tudja állapítani, hogy jó vagy nem annak itt van róla a "ruszki" videó link: https://www.youtube.com/watch?v=rPzgvGx3NTw


(Valamint az Elixir húrokról mi a véleményetek?)



2019. ápr. 6. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallásra meg tudjuk állapítani hogy jó vagy nem. Ezt viszont nem egy youtube videó alapján. Úgy azért elég nehéz.

Olyat keress aki játszott már ilyenen, vagy próbálj ki egyet. Így túl sokat nem fogunk tudni segíteni.

2019. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Már végigkérdeztem jó pár embert, de senkinek sincs ilyen gitárja. A kommentek alapján jó "az árához képest", de ez egy viszonylag olcsó elektro-akusztikus gitár és ezért nem vagyok benne biztos. Holnap kiderül😀

2019. ápr. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!