Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy rövid, pár soros verset...

Egy rövid, pár soros verset össze rakna, aki épp unatkozik?

Figyelt kérdés
Koliban kicsit ránk erőszakolták, végzősökre (a 4 elsős-másodikos mellett), hogy írjunk már a lent látható kulcsszavakból egy verset a húsvétolós napra, fél órán belül, mert ez hú de jó (mert ez persze sokkal jobb, mint Petőfi meg Ibsen életrajza).
2019. ápr. 9. 17:03
 1/5 A kérdező kommentje:

ezek a szavak:

gömbvillám

víz

internet

fénymásoló

tavasz

kutya

emléklap


a sorrend az tök totál mindegy.

2019. ápr. 9. 17:04
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak hogy a holnapi felelet előtt nehogy már mi csesszük el az időt arra, hogy ilyen hülyeséget írjunk, ilyen random """kulcs"""szavakkal
2019. ápr. 9. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

"nehogy már mi csesszük el az időt arra, hogy ilyen hülyeséget írjunk"


Helyette ingyen dolgoztatnál másokat, hogy ők "csesszék" el a saját idejüket. Egy munkahelyen te lennél az a főnök akiről a viccek szólnak és minden beosztott utálja őket. :D

2019. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Egy rövid, pár soros verset össze rakna, aki épp unatkozik?"

Haver, tanulj meg olvasni és gyakorold kicsit a szövegértést :D

Kiemelném a fontosabb részt:

"aki épp unatkozik" :D Autista :D

2019. ápr. 9. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Jaj, látom nem ment át. Belátom "haver" tényleg az én hibám. Feltételeztem hogyha próbálok belevinni egy kis humort, akkor leesik mi a gond a kérdéseddel és a második hozzászólásoddal. Kérlek vedd figyelmen kívül amit írtam és csak a saját hozzászólásaid olvasd el. Remélem magadtól is rájössz. Ha második nekifutásra sem sikerül javaslom kezd el szidni az anyámat is, az elegáns válasz lenne. :)
2019. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!