Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Meg tudja nekem valaki mondani...

Johnny Cage kérdése:

Meg tudja nekem valaki mondani, hogy az alább linkelt videóban (szerbiai kóló) mely szerb népdalok hangzanak el?

Figyelt kérdés
A videó hossza miatt egy kis segítség, az első népdal 01:22-ig tart, innentől a második 02:17-ig, innentől a harmadik 03:32-ig, innentől a negyedik 04:37-ig, innentől az ötödik 06:07-ig. A hatodik, ami 06:07-től kezdődik azt magam is ismerem "sestorka" néven. Az utolsó 08:30-tól kezdődik és értelemszerűen a videó végéig tart.

2019. ápr. 10. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
persze, csak úgy nyomkodom a láthatatlan linket de nem nyitja meg :C
2019. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jogos... Végül is csak a legfontosabbat felejtettem el.

Köszönöm a jelzést. A link: https://www.youtube.com/watch?v=2lIDM1V5fh0&list=RDMM2lIDM1V..

2019. ápr. 10. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!