Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki-é lehet ez a szignó?

Marti619 kérdése:

Ki-é lehet ez a szignó?

Figyelt kérdés
[link]

2019. ápr. 23. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy lábnyom a hóban
2019. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, olyan, mint egy lábnyom. :)


Min van ez az állítólagos szignó? Szobron? Festményen?

Készíts képet az egész alkotásról, és készíts még egy közelit a szignóról, de lehetőleg ne egy krumplival!

2019. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Festményen van a szignó.

[link]

Ez pedig a teljes kép.

[link]

2019. ápr. 23. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem unod még? Hetek óta folyamatosan kérdéseket teszel fel ugyanarról a festményről. Már korábban kaptál normális választ. Elviszed egy szakemberhez és elmond neked mindent, amit tudni kell róla. Felesleges kétnaponta átfogalmaznod és újra feltenned...
2019. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Normálisan megkérdeztem hogy tudtok-e segíteni.Én úgy gondolom ezt szabad.Nem tettem fel kétnaponta de te biztos jobban tudod.Köszönöm a válaszodat.
2019. ápr. 23. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért válaszoltam én is normálisan. Elnézést a költői túlzásért, nem kétnaponta, de az elmúlt két hétben legalább háromszor, három különböző formában láttam ugyanezt a festményt tőled. Minden alkalommal arra próbáltál választ találni hogy ki festhette. Hiába próbálkozol többször. Interneten keresztül, telefonos fotók alapján senki sem fogja tudni megmondani. Még ha a téma vagy a szignó alapján be is azonosítaná valaki, arra akkor sem kapnál választ hogy eredeti-e, volt-e restaurálva, mi lehet az értéke, stb... Ezért javasolták korábban, hogy vidd el egy szakemberhez.
2019. ápr. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság, ember nem vesz már ilyeneket. Mondj egy embert, aki a falra kirak ilyet. Talán egy 90 éves. Az is lehet nem is igazi festmény. Ezeregy ilyen kép van a világban. Talán akkor jársz jól, ha ingyen felajánlod a katolikus templomnak, lehet kirakják a falra, de lehet még ők sem, mert van elég oltárkép.
2019. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az írtam, ne egy krumplival! Nem világos?
2019. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!