Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol lehetne kiadatni a verseim...

Hol lehetne kiadatni a verseimet? Majdnem az összes kiadónak írtam már, de semelyik sem reagált.

Figyelt kérdés
Ha lenne olyan kiadó, aki kiadatná, akkor bizony elkelnének a verseim, mert nagyon kiemelkedő az utóbbi 150 versem. Eddig 820-at írtam, aminek csak egy töredéke jó, mivel az elején borzalmasak voltak. Mit tegyek? Melyik kiadó válaszolna, segítene nekem?
2019. ápr. 24. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Talán mégsem kiemelkedők a verseid! De ha annyira jók, saját magad is kiadhatod.-
2019. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerzői kiadás a neked való.
2019. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1-es. Miért ne lennének jók? Azért, mert nem írtak vissza? Ne nézz már hülyének, nem küldtem el a versemet egyiknek sem. Írtam nekik, hogy kapnak 1-2-t, ha érdekli Őket. Nem érdekelte Őket.
2019. ápr. 24. 17:39
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha kiemelkedőek lennének a verseid, akkor válaszolt volna valamelyik kiadó...

Így marad a magánkiadás. Ha ennyire biztos vagy a sikerben, akkor nyugodtan rászánhatod a pénzt, hiszen akkor biztos, hogy vissza fog jönni a többszöröse, ugyebár.

Bár megmondom őszintén, a regények ideje is erősen leáldozóban van, verseskötetet pedig egy teljesen ismeretlen szerzőtől, hát, nemigen vesznek az emberek.

Ahhoz valami nagyon extrát kéne a versek mellé villantanod, de minimum nevet szerezni magadnak az online felületeken, tudod, ahol manapság az emberek élik az életüket.

Ha csak simán publikálni akarsz, akkor nyiss egy weboldalt, vagy fb oldalt, és oszd meg a néppel a bölcsességed. Abban ne nagyon reménykedj, hogy versírásból fogsz meggazdagodni. Régen sem sikerült senkinek, és ma sem fog.

2019. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
No, akkor viszont tényleg érdemes elgondolkodnod. Ha még odáig sem sikerült eljutnod, hogy felkeltsd néhány muksó érdeklődését, akkor hogy akarod az összes többi emberét?
2019. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem meggazdagodni akarok, csak valamit kezdeni szeretnék magammal. Mivel a kiadók nem csak tőlem kapnak üzenetet, nyilván nem fognak napi rendszerességgel reagálni 100 embernek. Azért kéne olyan emberke, aki arra szánja az idejét, hogy másokat felkaroljon. Lehet kiadó/magánszemély is, mindegy. Pénzem nincsen.
2019. ápr. 24. 17:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben marad az, hogy lépj be írós, irodalmi csoportokba fészen, kövess ilyen témájú fórumokat, stb. Keress pályázatokat, amikre benevezhetsz, és ha jó helyezést érsz el, akkor nevet szerezhetsz.
2019. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már akartam ilyen csoportokba belépni, de 1 hónappal később sem vettek be...
2019. ápr. 24. 18:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Úgy írtál kiadóknak hogy nem mutattad meg a verseid? :D Akkor mire vártál választ? Kéziratot szokás küldeni, amit elolvasnak és eldöntik hogy megéri-e veled foglalkozni.
2019. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Persze, aztán meg lenyúlják...
2019. ápr. 24. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!