Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mitől olyan híres a Mona Lisa?

Mitől olyan híres a Mona Lisa?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 13:07
 1/5 anonim válasza:
81%
nem volt mindig híres, de egyszer elopták, és akkor került bele mindenféle újsága és majd persze előkerült és akkor hatalmas szenzáciot kevert hogy meglett az elopot festmény, és azota ilyen híres
2019. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én se értem, elég randa egy festmény egy elég randa nőről.
2019. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Emberek...

Gondolom megint olyanok irogatnak ezen a művészeti ágon, kik még egy alap szerkezeti rajzot se tudnának arcról felvázolni. 😂


S nem azóta van neve.


Alkotóját se véletlen alkalmazták az élete során s volt rengeteg munkája.


Legalább valamilyen formában alkotnának, mint művész a két kezükkel...


+ annak idején nem voltak ám legyártott tartós festékek, mint manapság 😉


Magatokfajta persze, hogy csak ócsárolni s megszólni tudja ezeket.


Maga a nő nekem se ideálom.

De ezt a festményt is szemügyre vettem (+művészettöri alap).

Precíz és szép munka önmagában.


Kiállításokon is az átlagos ember:

"ez tetszik" , " ez fújj"


Egy alkotás nem így működik.


Az ilyen vulgáris személyek miatt kellett olyanokat is alkotnom a hétköznapi eladásokra, hogy az megérintse őket s vegyék.

+ sokszorosítható, gyors s egyszerű

(persze izlésemnek megfelelő termékek, olyat nem készítenék ami nem tetszik, elmenne a kedvem, ami kulcsfontosságú)


Az egyedibb dolgok pedig külön megrendelésre mennek. 😊


Felszínes, hozzá nem értők inkább ne alkossanak véleményt.


Pl számítógépet javítgatta kedves barátom, a gép tulajdonosa is ott volt.

Állandóan felszines megjegyzéseket tett... Láttuk mi volt a hiba, csak nehezen lehetett hozzá férni.

Egy újabb megjegyzés után, felemeltem a gépet haverom elől oda mentem a nagyszájúhoz:

- ha tudod mi a baja, (de amúgy nem is az amit mondogatsz), akkor kérlek fogd a gépet s menj haza, csináld meg. ^^


Utána végre csend volt, picit szét kellett kapni a hozzáférés miatt s meg is lett csinálva...


Ilyen a ti kritikátok is.

2019. máj. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De gustibus non est disputandum kedves utolsó, és sajnálom, hogy csak személyeskedésben gazdagon tudtál válaszolni. Te úgy látod, hogy a Mona Lisa zseniális festmény, mi meg nem. És az az érzésem, hogy te is csak azért borultál ki, mert nem vagy annyira szakavatott, mint amennyire szeretnél lenni. Vélemény.
2019. máj. 18. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg a mosolyában van valami titokzatos, de szerintem az égvilágon semmi extra nincs benne.
2019. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!