Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme rajzolással foglalkoznom? Őszintén, milyenek a rajzaim? Néha elvesztem az önbizalmam amikor látom a profik rajzait? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 12. 14:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Itt egy kicsit össze vannak nyomva a képek de ha megnyitjátok instagramon akkor jól mutataja.
2019. máj. 12. 14:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Adrienn, mindenképp foglalkozz rajzolással a továbbiakban. Már most nagyon ügyes vagy, és a régi képeidhez hasonlítva látszódik a fejlődésed. Kitartást a tanulásban és sok sikert!
2019. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. máj. 12. 14:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak a rajzaid, persze van hová fejlődni (ahogy mindenkinek) Én azt ajánlanám, hogy rajzolj a valóságból ha tudsz, ne csak képekről. Akár tükörből magadat, kanapén alvó családtagjaidat, cserepes virágot az ablakban, utcát, akármit. Rengeteget tud segíteni és inspirálni is:) Amúgy hangulatosak, én leginkább az emberi anatómiára feküdnék még rá. És mindig van értelme rajzolással foglalkozni, ha te élvezed csinálni, nem kell, hogy bárkinek tetsszen, de hozzátenném, ahogy látom a te munkád igenis sok embernek tetszik:)
2019. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, de nekem nagyon tetszenek. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Ha még csak középiskolás, akkor érdemes lehet eljárni tanárhoz aki tud segíteni hogy hogyan és merre érdemes folytatnod ha ezzel szeretnél foglalkozni.
2019. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
17 éves
2019. máj. 12. 15:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem értek hozzá, de tetszenek, főleg az első téli képtől, meg a vonatos, meg utánna majdnem mind.
2019. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha 10 éves vagy ,akkor igen.Szépen fogsz fejlődni és még bármi lehet később.
2019. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Kérdező 17 éves, megírta az egyik válaszában.
2019. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól néznek ki a rajzaid. Van benned kreativitás, nagyon jól használod a színeket és az eszközöket.


Persze a realisztikus rajzolás így sem egyszerű (a te képeid inkább stilizáltak), és a suliban mindenképp azt fogják tanítani. A saját, stilizált stílusodat neked kell fejleszteni, de mindenképp tudsz építkezni a tananyagból.

2019. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!