Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme erőemeléssel...

Van értelme erőemeléssel foglalkoznom, ha alacsony és vékony vagyok?

Figyelt kérdés

170 cm magassággal van szálkásan,kocka hassal van 72kilós testsúlyom.

Ott van pl a felhúzás,ez nekem 210 kiló maximum.De ennél feljebb már nem leszek képes menni.

Aki meg megvan 185-200 cm és 100kg feletti testsúllyal,könnyedén nagyobb súlyokat emelget,mint amit én tudok,csupán a testsúlyunk beli különbség miatt.Én nyilván soha sem leszek képes arra,amire ezek a nagy állatok.

Azt mondják a testsúly 3x-osa a határ felhúzásban,a 2 és félszerese guggolásban és a 2x-ese fekvenyomásban.És én már nagyon a közelében járok ezeknek.Ha nem lehetek igazán erős,akkor meg nem tudom miért csináljam.Soha nem fogok 240-eket felhúzni,meg 160-akat kinyomni



2019. máj. 11. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással tényleg nincs...
2019. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te se ismered Eddy Coan-t , Franco Columbu, Alpha Destiny-t és még lehetne sorolni...

Ha erőemelésbe gondolkodsz mint versenyképp szerintem ott nem naturális ellenfelek lennének miképp a verseny igényel es is plusz cuccot...

Ha meg alapszinten erőemelés akkor meg nem mind1?

Magasság és tömeg befolyásoló tényező de nem egy fix Potenciált mutatt.

2019. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!