Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e értelme foglalkoznom velük?

Van-e értelme foglalkoznom velük?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon én és a nővérem illetve az édesanyám nem jövünk ki jól.(Rühelljük egymást mint a $zart.)


A helyzet az, hogy lesz egy találkozó hamarosan, ahol a családom többi tagja eljön. ( Akik nem nagyon érdekelnek, de a $zart tudják terjeszteni az emberről, még ha nem is ő mondta nekik akiről szó van.)


Nulla kedvem van elmenni, mert nem igen van közös témám a rokonokkal, a testvérem is ott lesz, és hát az a helyzet hogy tudom nagyon jól, hogy miféléket mondanak rólam a hátam mögött anyámék és a nővéremék, apámat ez nem hatja meg. (Vele is tök jó a kapcsolatom, igen.)


Foglalkoznom kéne a rokonaimmal, akik nem hívtak fel már fél éve, sőt, szülinapkor jutok csak eszükbe?


Sajnálatos módon, amióta jött egy sorscsapás az életemben, azóta nem igen akarnak a rokonaim se beszélni velem. Egyéb tanács?



2017. júl. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szard le őket. Képtelen vagyok ép ésszel felfogni, hogy mi a búbánatos repedt heréért kellene olyan emberekkel tölteni az időt, akik ellenszenvesek és utálatosak. De ha valaki épeszű magyarázatot tud erre mondani, szívesen meghallgatom.
2017. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeretetre vágysz mint mindenki más. Tudod az internet, a mobil, a számítógépes játékok és hasonlók nagyon megváltoztatták az emberek gondolkodását, jellemét. Valójában szenvednek az emberek mert nincsenek igazi értékek az életben. De ki okolható ezért elsősorban? Az emberi társadalom az egész világon, ha elhiszed ha nem, Sátán és a démonok befolyása alatt vannak, de hamarosan óriási dolog fog történni a földön.

Egyébként megértem az érzéseidet, de jóval győzd le a gonoszt.

2017. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én tuti nem mennék el ott rohadjanak meg. Miért akarsz olyan emberekkel foglalkozni akik semmibe vesznek?

Csak mert "anya" meg "nővér"

2017. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!